Kahve Falında 16 Rakamı Görmek Ne Demek?

Kahve falında 16 rakamı görmek, işlerini sürekli hesaplar üzerine yapan hatta özel hayatını da hesaplar üzerine kuran insanları gösterir. Ne kadar çok kazancı olursa olsun hesap yapmadan hiçbir adım atmayan ve akıllıca harcamalar yapan, deyim yerindeyse ‘sağlamcı’ olan insanların göstergesidir zamanla siz de böyle bir karakter kazanabileceğiniz gibi ailenizde ya da arkadaş çevrenizde de böyle biri bulunabilir. Bu şekilde karakteri olan biriyle tanışarak mutlu ve zenginlik dolu bir evlilik yapabilirsiniz.

Falda 16 rakamı görmek, çok fazla harcama yapan, neredeyse bu konuda durdurulamayan birinin hakkından gelecek güçlü karakterli birine işaret eder. Çok fazla harcama yapan kişi ailenizden biri, çocuğunuz, eşiniz ya da ebeveynlerinizden bir tanesi olabilir.

Yakın bir zaman içinde çocuğunuzu bir eş adayı, eşinizi ya da ebeveyninizi ise bir arkadaş ya da akraba, çok fazla alışveriş yapmaktan alıkoyabilir ve para biriktirip yatırım yapmaya teşvik edebilir. İşini bilen, hesabını tutan ve tek kuruşu bile göz ardı etmeyen; matematik zekası kuvvetli insanların sembolüdür.

Evliliğin hakkında bazı sıkıntılar içerisindesin. Kafanda sorular oluşmaktadır. Güven sorunu ortaya çıkmaktadır. Arkadaşın zannettiğin kişi arkandan laf yapıyor. Kuyunu kazmaya çalışıyor. Bu arkadaşın ile aranın açılmasına sebep olacaktır.  Maddi sıkıntılar çekeceksin. Ama en kısa zamanda dertler bitiyor ve huzura kavuşacaksın. Kucağınıza bebek alacaksınız.

Kahve falında 16 rakamı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

  1. Serpil dedi ki:

    Kahve falında gözlük, açmış lale çiçeği, denizden yukarı çıkan kocaman kuyruklu bir balık, uçak ve hemen önünde yıldız, kocaman bir deniz kaplumbağası yüzüyor, fincanın tam ortasında 1 üstte 6 onun altında raksmlar 16 olarak düşündüm, tabakta; iki kalp iç içe, kocaman yıldız ve kocaman denizatı figürü var

  2. Serpil dedi ki:

    Kahve falında gözlük, açmış lale çiçeği, denizden yukarı çıkan kocaman kuyruklu bir balık, uçak ve hemen önünde yıldız, kocaman bir deniz kaplumbağası yüzüyor, fincanın tam ortasında 1 üstte 6 onun altında raksmlar 16 olarak düşündüm, tabakta; iki kalp iç içe, kocaman yıldız ve kocaman denizatı figürü var şimdi yazıyotum