Kahve Falında Tırtıl Kelebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında tırtıl kelebek görmek, fark etmeden gelişen olayların olacağına ve bu olaylar nedeni ile üzülmenize sebep olacağının habercisidir. İz bırakan bu olaylar nedeni ile biraz başınızın ağrıyacağına ve çevrenizde dost görünen arkadaşlarına dikkat edip yeniden bir sorgulamanızda fayda olduğunu size belli eder. Yeri büyüklüğü ve zamanı açısından değişik yorumlar getirmesine sebep olmaktadır.

Eğer bir kalbin üzerinde ise bu sizin sevgiliniz veya eşinizi ifade eder ve eşinizden gördüğünüz veya göreceğiniz acı bir olay yaşanacağı ve bu sebepten dolayı kendinizi çok yalnız hissettiğiniz neye karar vereceğinizi ve ne yapacağınızı bilemediğiniz bir dönemde olduğunuzu gösterir. Yine bu durumun yaşanmış veya yaşanacak olması ise fincandaki yeri ile ilgilidir.

Falda tırtıl kelebek görmek, zor bir döneme gireceğinizi ifade etmesinin yanı sıra fincanın alt kısmında olması ve kapalı kalması durumunda ise size zarar veremeyecek bir düşmanınızın olduğu ve ilk fırsatta kendini göstereceği anlamına gelir.

Eğer kulp kısmında çıkmışsa olay olmuş ve siz zor bir durumdasınızdır. Fakat saat yönüne göre değerlendirirseniz üç vakte veya 1 vakte kadar ifadesini kullanarak gelişecek olay zamanı hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Güzel bir kadınla birlikte olmanın bazı zorlukları vardır ve siz bu ara bunu çok iyi anlayacaksınız. Hatalarınızı kapatmak isterken yeni hatalar yapıyorsunuz ve kız arkadaşınız bu durumdan hiç hoşlanmıyor. İlk önce bu aceleci tavrınızdan kurtulmalısınız. İşleriniz sizi çok boğuyor ama karşılığını da fazlasıyla alıyorsunuz. Hayatta kimse size istemediğiniz bir şey yaptıramaz.

Kahve falında tırtıl kelebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.