Kahve Falında Kozadan Çıkan Kelebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında kozadan çıkan kelebek görmek, fal sahibinin yaşayacağı kısa süreli mutlulukların habercisidir. Bazı fal yorumcularına göre kısa sürecek bir aşkın simgesidir. Çok güçlü bağlar söz konusu olmayacağı için ortada gerilim ve göz yaşı olmayacak bir aşkı işaret etmektedir. Aslında bu bir yaz aşkını bile simgeleyebilir. Karşılıklı güzel anlara şahitlik etse de bitecek olan bu aşk mutlulukla hatırlanan hatıralar bırakacaktır. Birkaç küçük kelebek, evliler için ise eşi ile yaşayacağı romantik dakikaları simgelemektedir.

Falda kozadan çıkan kelebek görmek, etrafındaki simgelere göre de yorumlanmaktadır. Örneğin birlikte görülen bol yapraklı bir ağaç sembolü ailecek katılacağınız aktiviteleri ve yoğun günleri simgelemektedir. Eğer bir sürüngen ile birlikte görülüyorsa fal sahibinin çok hoşnut olmayacağı ortamlarda kalmaya mecbur olması anlamını taşır. Kişinin ruh hali ile de yorumlanmaktadır. Kendini son derece özgür ve öz güvenli hisseden fal sahibi bu olumlu ruh halini etrafındaki herkese yansıtacaktır.

Eğer fal fincanında sadece tek bir kanadı çıkmış ise saf sahibi etrafındaki insanlardan çok fazla maddi ve manevi destek göreceği bir döneme girecek demektir. Yatırımları ve birikimleri konusunda dikkatli davranması gereken fal sahibi bu konuda uyarılmalıdır. Etrafında ufak kesik çizgiler veya üçgen sembolü belirmiş ise fal sahibini bekleyen güzel günlerin yakın olduğu anlamını taşımaktadır. Bu güzel günlerde sevgi dolu bir kalbin etkisi büyük olacaktır.

Kahve falında kozadan çıkan kelebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.