Kahve Falında Ayı Görmek Ne Demek?

Falda Ayı Görmek

Kahve falında ayı görmek; etrafınızda dolaşan kötü niyetli bir insana yorumlanır. Size üstün gelmek için çaba gösteren biri var. Üzerinizde üstünlük sağlamak isteyen kişi çalıştığınız ofis ya da iş yerinden olabilir. Bu kişi sizin çok üstünüze gelebilir. Falda ayı görmek, sizi düşman belleyen bir insana işaret eder. Bu kişi size zarar verici bir takım hareketlerde bulunabilir.

Kahve fincanında ayı anlamı, fal sahibine oynanacak kötü bir oyuna delalettir. Bu kişi bir kadın olabilir. Gelecek günlerde tanışacağınız bir kadın, size hile yaparak aldatmaya çalışabilir. Gözünüzü dört açın.

Kahve falında ayı pençesi görmek

Bir kişinin emri altına girmeye ve o kişinin size çok kötü davranacağına işaret eder. Hiç hak etmediğiniz sözler işitebilirsiniz. İlişkilerde karşı taraf daha baskın çıkabilir. Kendi istediği şey için çok baskıcı olabilir.

Kahve falında ayı kafası görmek

Hayatınıza girecek çirkef bir kadına yorumlanır. Bu kadın sizlere uğursuzluk getirebilir. Size karşı hasetlik besleyen birine karşı dikkatli olun. Kışkırtmak için yapacağı şeyler moralinizi bozabilir.

Kahve falında boz ayı görmek

Mal mülk satmaya yorumlanır. Uzakta malı mülkü olan kişiler satmaya karar verirler. Ya da iş yerinden ayrılmak isteyebilirsiniz. Yüklü bir para cebinize girebilir.

Kahve falında ayı ne demek?” diye merak edenler, ne iş hayatından ne de yeni tanışacakları insanların eline hiçbir şekilde koz vermemeliler. Hayatlarının bu döneminde yeni tanıştıkları insanlara karşı hemen güvenmemeli, daha az taviz vermeliler. Çünkü bu kişiler size gerçek yüzlerini göstermiyor olabilirler.

Kahve falında beyaz ayı görmek

İlişkisi olanların sevgilileri veya eşleri ile aralarında soğuk rüzgarlar esmesine yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile başka bir yüzünden ağzınızın tadı kaçabilir. Sizi yanlış anlaması sebebi ile de aranızda sorunlar çıkabilir.

Kahve falında oyuncak ayı görmek

Ufak bir tehlikeyi simgeler. Eğer fincanda çıkan ayının dişleri de belirgin ise, fal sahibinin tuttuğu dilek gerçek olacaktır. Maddi konularda risk almak isteyebilirsiniz. Maddi olarak riskli yatırımlar yapılabilir.

Kahve falında ayı yavrusu görmek

Düşmanlarını görmezden gelmek yerine onlara karşı daha tedbirli olmalılar. Çevrenizde sizin bulunduğunuz konumu kıskanan birileri varsa yerinize geçmek isteyebilirler. İş yerinde kendinizi rekabet içerisinde bulabilirsiniz.

Kahve falında ayı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.