Kahve Falında Kağıt Kalem Görmek Ne Demek?

Kahve falında kağıt kalem görmek, araba almak ile yorumlanır. Kişi erkek ya da bayan fark etmez bir araba sahibi olacaktır. Üstelik bu arabayı tamamen kendi çabaları ile alacak ve ödeyecek kimseden bu konuda herhangi bir yardım ve destek almayacaktır. Bir kısmını borçlanarak alacağı bu arabanın ödemelerini sıkıntısız olarak yerine getirecek ve bu arabayı kazasız belasız kullanmak nasip olacaktır.

Falda kağıt kalem görmek, aynı zamanda bir yolculuğa da işarettir. Kişi kendi kullandığı bir araç ile şehirler arası uzun bir yola çıkacak ve bu yolculuk uzun olmasına karşı gittiği yerde kalmayacak işlerini halledip hemen geri dönecektir. Kısmet kapısının açılması demektir.

Fal sahibinin uzun zamandır kapalı olan kısmetinin açılmak üzere olduğu ve artık işlerinin yavaş yavaş yoluna gireceği şeklinde yorumlanır. Bu anahtar bir nevi kısmet kapısını açan anahtardır. Bu kısmet iş güç para ya da aşk konusunda olabilir. Bir diğer yorumlaması ise kişinin bazı konularda hızlı davranması elini çabuk tutması gerektiği yönündedir.

Kişi kendisi ve geleceği ile bazı kararları erteleme düşüncesindedir. Kişinin alacağı kararları bir an önce alması ve hayata geçirmesi gerektiğini işaret eder. Böylesi o kişi için daha hayırlı olacaktır. Zaman kaybetmemeli ve adımları atmaya başlamalı yoksa yakın gelecek içerisinde olmasa bile ileride çok pişman olacaktır.

Kahve falında kağıt kalem görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.