Kahve Falında Şömine Görmek Ne Demek?

Kahve falında şömine görmek, tehlikeli bir işin ortasında emin adımlarla durmak ve ne yapacağını çok iyi bilmek olarak yorumlanır. Fal sahibi bilgili ve kültürlü bir insan olduğu için elini attığı her işin üstesinden gelebilmekte ve cesareti sayesinde çok takdir toplamaktadır. Etrafında onun gibi olmak isteyen bir sürü insan olduğu için kendini çok şanslı hisseden fal sahibi durumunun bilince olarak hareket eder ve asla hata yapmaz.

Eğer fal fincanının dip kısmında beliren ufak tefek şömine sembolleri var ise fal sahibi ve ailesi hiç bilmedikleri bir ortama girecek ve ilk önce tedirgin olacaklar demektir. İş icabı böyle bir mekan değişikliği yapmak zorunda olan fal sahibi ilerleyen dönemlerde kendisini bu şehirde yaşarken bulabilir ve en hayırlısının böyle olduğunu kısa sürede anlayacaktır.

Falda şömine görmek bir diğer anlamı ile acele acele yapılan bir işin umulmadık bir bereket ile geri dönmesi demektir. Her ne kadar fal sahibi bu işi son güne bırakmış olduğu için pek bir beklentisi olmasa da sonucu görünce sevinçten havalara uçacaktır.

Fincanın ağız kısmından dışarı doğru hafifçe taşan şömine sembolü bazı yorumcular tarafından kahraman fal sahibi ile yorumlanır. Ailesini önemli bir krizden kurtaran kişi etrafındaki herkesin hayran bakışlarını üzerinde hissetmekten biraz utanacaktır.

Fal tabağında biraz farklı bir anlama gelebilir. Örneğin tabağın ortasında beliren büyük bir şömine sembolü kişinin atılacağı bir işte lider olarak insanları arkasından sürükleyeceği anlamını taşır. Tabağın kenarında belirmiş ise; büyük bir grubun içerisinde yer alan kişinin arkadaşları ile birlikte ortak başarılara imza atarak çok para kazanacağı bir işe dalalettir.

Kahve falında şömine görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.