Kahve Falında Büyük Kare Görmek Ne Demek?

Kahve falında büyük kare görmek, evden bile çıkmak istemediğiniz ve kendinizi dışarıdan ve sosyal hayattan tamamen soyutladığınız bir dönem içinde olabilirsiniz. Hayatınızda yaşadığınız kırgınlıklar ve hayal kırıklıkları sizi bu duruma sürüklemiş olsa da yeniden sağlam bir şekilde ayağa kalkmalı ve savaşmaya devam etmelisiniz. Çevrenizde size çok aşık olan fakat bunu dile getirmekten çekinen bir kişi var. Bu kişi sizin kendisinin farkına varmanızı bekliyor ve içindeki umudu sürekli ayakta tutuyor.

Falda büyük kare görmek, karşınıza çıkacak, iş hayatınız ve kariyeriniz için çok iyi bir fırsat olacak bir yurt dışı eğitim fırsatı görünüyor. Çıkacağınız bir seyahat, tüm sıkıntılarınızdan ve hayatın stresinden uzaklaşmanızı ve yenilenmenizi sağlayacak.

Yavaş yavaş çevrenizdeki kişilerin gerçek samimiyetini anlayarak buna göre davranmaya başlayacaksınız. Kafanızı karıştıracak bir haber duyabilir ve bu haber sonucunda bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir ev ya da mülk sahibi olarak yatırımlarınızı değerlendirebilir hem de kendinize yeni bir düzen kurabilirsiniz.

Dış görünüşünden korktuğun için yakınlık sağlayamadığın birisinin aslında yumuşacık bir kalbi olduğunu öğrendin. Ona karşı tarif edemediğin bir merak ve ilgi duyuyorsun. Görevlerini yerine getirmeyen sorumsuz birkaç iş arkadaşınla ters düşebilirsin çünkü böyle ihmalkarlıklara tahammülün hiç yok. Hayatını değiştirmek istediğin için ufak tefek dekorasyon işlerine başlayacaksın ama becerikli ellerin sayesinde oldukça beğeni alacak.

Kahve falında büyük kare görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.