Kahve Falında Sıçan Görmek Ne Demek?

Falda Sıçan Görmek

Kahve falında sıçan görmek; yakın olduğunuz bir insanı elinizde olmadan zor duruma sokacağınıza yorumlanır. Bu kişi sizden alacağı zarar karşısında şaşkınlığa uğrasa da sizin bir kötü niyetiniz olmadığını görünce affedecek. Falda sıçan görmek, bazen de bir düşmanı ifade eder. Size bilerek ya da bilmeyerek bir insan zarar verebilir. Bu zarar maddi yönde olabilir.

Kahve fincanında sıçan şekli çıkması, fare hayvanı ile neredeyse benzer manalar taşır. Halk tabirinde sıçan olarak bilinen bu hayvan fincan içerisinde belirdiği vakit, negatif manalar taşıyabilir.

Fincanın ortasında sıçan figürü görülmesi, size diş bileyen bir insanı simgeler. Bu insan çok sinsi biri ve size vereceği zararda adeta hayalet gibi görünmez olacak. Bu zararın o kişiden geldiğini tahmin bile edemeyeceksiniz.

Kahve falında sıçan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bu hayvanın insanlar tarafından sevilmemesiyle bağlantılı olarak kimsenin sevmediği bir insanla mecburen muhatap olmak zorunda kalabilirler. Aile ekonominizi zarara uğratmamak adına işlerinize kimseyi karıştırmamayı dikkat edin.

Kahve tabağında sıçanın anlamı, hane içerisinde kimsenin sevmediği ve değer vermediği bir insanı simgeler. Bu yakınınız size ve ailenize karşı kötülükte bulunmak isteyebilir.

Kahve falında sıçan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.