Kahve Falında Zıplayan Balık Görmek Ne Demek?

Kahve falında zıplayan balık görmek, güzel yorumlanmaktadır çünkü balık kısmeti su ise temizliği işaret etmektedir. Kısmetli dönemlerin altını çizmektedir. Ayrıca hayatınızda birçok yönde güzel şeylerin olacağına işarettir.

Öğrenci iseniz okulda ki sınavlarda ki başarılarınızın artacağı, iş arayanların ise çok iyi bir işe gireceği ve iş hayatında yükseleceği, borçlunun borcundan yakın zaman kurtulacağı elline bir yerden para geçeği, evlenmek isteyenlerin yakın da evleneceği yönünde güzel gelişmelere gebedir.

Falda zıplayan balık görmek, kısmettir, mal mülk, kariyer, gelecekte iyi yerlere geleceğine işaret eder. Başka bir anlamı çocuk ile yorumlanmakta çocuk bekleyenlerin aile içindeki huzuru, mutluluğu gelecek çocukla artacağıdır. Başka bir anlamı planlamadığınız bir yolcuğa çıkacağınıza işaret eder. Yolculuk sizin açınızdan önemli olumlu gelişmelere sebep olacaktır.

Ailenden yaşlı birinin sürekli hayır dualarını alıyorsun. Bu hayır duaları sana kazançlı ve bereketli iş kapılarını açıyor. Yakın bir zamanda yeni biri ile tanışabilirsin. Tüm zamanlarınızı birlikte geçirip, mutlu olsanız da bu ilişki çok uzun soluklu gibi görünmüyor. Gene de bu ilişkiyi geri çevirmemelisin. Zaten onun etkileyiciliği aklını başından alacağa benziyor.

Başına talih kuşu konacak gibi görünüyor. Bu birinden kalacak bir miras olabilir veya kazançlı yeni bir iş olabilir. Eline geçecek olan bir miktar para, uzun süredir çektiğin maddi sıkıntılara ilaç gibi gelecek. Gönlün epey süredir boş gibi, ancak aşk çok yakında kapını çalacak. Bu güzel bayan ile uyumlu ve yolunda giden bir ilişkiniz olacak gibi görünüyor.

Kahve falında zıplayan balık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.