Kahve Falında Faraş Görmek Ne Demek?

Kahve falında faraş görmek, çok yakında size zararı dokunan insanları hayatınızdan çıkaracağınıza dalalet eder. Uzun zamandır sizinle bir arada bulunan ve güvendiğiniz birinin size ihanet ettiğini öğrenebilirsiniz. Sizin için iyilik yapmasını istediğiniz birinin size olumlu döndüğü ancak istediğiniz yapmayıp size yaptığını söylediği bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Uzun zamandır size ihanet etmekte olan birinin ne yaptığını öğrenebilir ve onu hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Yükümlülüğünü üstlendiğiniz biri kısa zaman içinde kendi ayakları üzerinde durmaya başlayacak ve sizden yardım almayı kesecek. Uzun yıllardır sürekli olarak yaptığınız bir ödeme son bulacak ve maddi anlamda rahatlayacaksınız. Hayatınızdan size zorluk çıkaran her şeyi yavaş yavaş çıkaracaksınız.

Falda faraş görmek, hayatınızda yapacağınız büyük bir temizliğe işaret eder. Kötü olan her şey hayatınızdan çıkacak ve yepyeni bir başlangıç yapacaksınız. Hayatınızdan çıkaracağınız insanlar kadar hayatınıza girip size güzel şeyler katacak insanlar da olacak. Yakın zamanda üzerindeki yükler hafiflemeye başlayacak. Yakınlarınız sorumluluklarınızı sizinle paylaşmaya başlayacak.

Hem iş anlamında hem de maddi anlamda altında ezildiğiniz yükler, sevdiklerinizin yardımıyla hafifleyecek ve hayatınızdan tamamen çıkacak. Çocuğunuzu okutuyorsanız çok yakında kendi maddi bağımsızlığını kazanarak finansal anlamda sizi rahatlatır hale gelecek.

Yükler ve sorumluluklar konusunda büyük bir rahatlama yaşayacaksınız. Köklü temizlikleri işaret eder. Hayatınızı zorlaştıran, kafanızı meşgul eden ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtulacaksınız. Size ihanet eden insanları bunu öğrendiğiniz an hayatınızdan çıkaracak ve büyük bir rahatlama yaşayacaksınız.

Kahve falında faraş görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.