Kahve Falında Hırka Görmek Ne Demek?

Kahve falında hırka görmek, dara düşülecek bir döneme işaret eder. Yakın bir dönemde çok dikkatli hareket etmeli ve harcamalarınızı ona göre ayarlamalısınız. Çünkü zor günler kapıda gibi görünüyor. Kişinin, hayatında birçok olumsuzlukların var olacağının da habercisidir.

Eğer uzun ise altından kalkamayacağınız bir durumla karşılaşacağınıza dalalet edilir. Kısa bir şekilde çıkmış ise; bu zorlu dönemi kısa bir süre içerisinde atlatacağınıza işarettir. Hayırlı bir işe de dalalet edilebilir. Bir kişinin giydiği görülüyor ise, bir kişiden bir yardım alacağınızın habercisidir. Bir kimseden yardım alacağınız bir döneme girebilirsiniz.

Falda hırka görmek, uzak bir yerde yaşayan bir tanıdığınızdan maddi yardım alacağınızın göstergesidir. Bu dönemde harcamalarınıza çok dikkat etmelisiniz. Çünkü, aksi takdirde başkalarına muhtaç kalabilirsiniz. Eğer kalın, yünlü bir görünümde ise hayırlı olayların vuku bulacağının habercisidir. Ancak ince ve ipek görünümünde ise, haksız kazanca dalalet edilir. Haksız kazanç elde etmemeli ve yapacağınız işlerde helal para kazanmaya çalışmalısınız.

Düşmanını dost gibi görmen beraberinde büyük sıkıntılar getirecek. Sürekli seni çekemeyip dedikodunu yapanlar zor günler yaşamana neden olacak. 3 vakte kadar yapacağın bir iş değişikliği sana huzuru getirecek. Sevgilinde artık evlenme vaktinin geldiği kanısında ancak, evlilik onu fazlasıyla ürkütüyor. Tavrını net bir şekilde belli ettiğin takdirde onu ikna etmeyi başarabilirsin.

Kahve falında hırka görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.