Kahve Falında Kraliçe Görmek Ne Demek?

Kahve falında kraliçe görmek, fal sahibinin çok fazla para kazanmaya eğilimi olan becerikli bir insan olduğunu gösterir. Aynı zamanda özgürce para harcamayı seven bir yapıda olan fal sahibi zor dönemler için kenara biraz para atmayı ihmal etmemelidir.

Bir diğer anlamı ile kendini ihmal ederek başkalarına adayan fal sahibi ile yorumlanır. Bu durum zamanla kişinin aşırı derecede ihmal edilmesine yol açacağı için dikkatli olmasında ve kendini önemsemesinde fayda vardır.

Falda kraliçe görmek, bazı fal yorumcularına göre kişinin cinsiyetine göre yorumlanır. Eğer kişi erkek ise vefalı ve hayırsever bir eş ile yorumlanır. Fakat bayan ise fal sahibinin annesini simgeler. Annesinin çok büyük manevi desteğini görecek olan fal sahibi bu sayede bazı olayların etkisinden çok çabuk kurtulacaktır.

Eğer fal fincanının dibinde büyük bir kraliçe sembolü belirmiş ise eleştirilmekten hiç hoşlanmayan ve rahatına düşkün fal sahibi ile yorumlanır. Keyfini kaçıracak her davranış ve emir cümleleri fal sahibini insanlardan soğutmak için yeterlidir. Çoğu fal yorumcusuna göre yüksek yerlere gelerek önemli insanlar ile haşır neşir olmak demektir.

Eğer fal fincanının ağız kısmında beliren bir kraliçe sembolü var ise, fal sahibi çok kısa bir sürede herkesi şaşırtacak derecede para kazanmaya başlayacak demektir. Bu durum bazı dedikoduların çıkmasına sebep olabilir. Tabakta belirmiş ise şimdi önlem alınmayan bir konuda ilerde mahkemelik olmakla yorumlanır. O yüzden önemli konuların ertelenmemesinde fayda vardır.

Kahve falında kraliçe görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.