Kahve Falında Çekirge Görmek Ne Demek?

Falda Çekirge Görmek

Kahve falında çekirge görmek; harcamalarınızı kısmanız yönünde bir uyarı anlamı taşır. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmazsanız, tez zamanda iflasın eşiğine gelebilirsiniz. Maddi açıdan bir takım sıkıntıların söz konusu olması, yaşam standartlarınızı düşürmenize neden olacak. Falda çekirge görmek, dolandırılmaya ve para tuzaklarına karşı dikkatli olmanız yönünde de sizleri uyarmaktadır.

Kahve fincanında çekirge çıkması, iki kere şansınızı denediğiniz bir konuda üçüncüye büyük bir zarara uğrayacağınıza haber verir. Özellikle kumar alışkanlığı olanların şansı yaver giderken, bir anda bu şans tersine dönecektir. Paranızın azalması, moralinizi de bozacak ve bazı ruhsal sorunlar yaşayacaksınız.

Falda görülen çekirge sembolü, ev ya da araba satılığa çıkaracağınızın habercisi olabilir. Elinizden mal mülk çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Yatırımlarınızın sizi hüsrana uğratması sonrasında, nakit toplu paraya ihtiyaç duyacaksınız. Kahve falında birden fazla çekirge görmek, birkaç yere birden yüklü miktar borçlanmaya yorumlanır.

Kahve falında çekirge ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, her durumda paralarına sahip çıkmalılar. Veresiye iş yapmak ya da birilerine borç vermekten şu günlerde özellikle uzak durun. Sizden borç isteyecek biri, geri ödeme yapmayacak ve başınızı derde sokacak.

Kahve fincanı veya tabağında çıkan çekirge sembolünün yanında insan silüeti de varsa, çok uyanık biri sizleri dolandırmak isteyebilir. Gözünüzü dört açın ve para konularında şu sıralar akrabalarınıza bile güvenmeyin.

Kahve falında çekirge görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.