Kahve Falında Eşya Görmek Ne Demek?

Kahve falında eşya görmek, iyi bir habere işarettir. Bu iyi haberin zamanı kahvede çıkan bir zaman sembolü ile görülebileceği gibi uzun zamanda alabilir. Bu iyi haberi size bir dostunuz ya da yeni tanışacağınız biri getirebilir. Yeni tanışacağınız insanlara iyi davranın derim. Genelde varlığa işarettir. Bu mal varlığınızın artacağına rahata ereceğinize yorulur.

Borcunuz varsa borcunuzun kapanacağına, hastalığınızın varsa iyileşeceğinize, sıkıntınız varsa tüm bu sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız demektir. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz bir işten olumlu haberler alacağınız anlamına gelir. Yalnız bir insansanız eğer karşınıza çok temiz bir insan çıkacağı anlamına gelir.

Falda eşya görmek, yitirdiğiniz önemli bir nesneyi bulacağınıza işarettir. Devam eden bir beraberliğiniz varsa evlenip bir yuva kuracaksınız. Eviniz huzurlu, bereketli bir ev olacak. Olumsuz yorumlara kulağınızı tıkamalı ve evinize odaklanmalısınız. Mutlu bir aile hayatınız olacağını siz de göreceksiniz. Eğer öğrenci iseniz sorunlu derslerinizden kurtulup mezun olacaksınız ve kendinizi hemen iş hayatında bulacaksınız. Güzel ve başarılı bir iş hayatınız olacak, kısa sürede iyi yerlere geleceksiniz.

Görülen eşyalar eski ise bu sıkıntıya işaret olup zor zamanlara gireceğinizi belirtir. Bu dar zamanların ne kadar süreceği bilinmemekle birlikte bu bir ev borcu olabilir. Ya da kredi kartı borçlarınız canınızı sıkabilir. Bolluğa işarettir. Ancak niteliği önemlidir. Kötü bir durumda olan eşyalar dert, keder getirirken iyi durumdakiler iyilikleri haber verir. Sıkıntılarınızın son bulacağına, zorlukların biteceğine ve rahata ereceğinize yorulur.

Bekar insan için evlenip barklanmasına yorulur. Çektiğiniz sıkıntılar artık son bulacak, eliniz maddi yönden rahatlayacaktır. Yıllardır çektiğiniz sıkıntılar artık son bulacak. Eliniz maddi açıdan güçlenecektir. Artık nefes alma sırası sizde ve ailenizde olacaktır.

Kahve falında eşya görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.