Kahve Falında Köstebek Görmek

Kahve falında köstebek görmek, arkanızdan birilerinin atıp tuttuğuna ve hakkınızda dedikodu yaparak sizi insanlara kötülediğine yorumlanır. Çok sık görmediğiniz bu insanlar akrabalar arasından birileri de olabilir. Sizinle ilgili her şeyi kıskanan ve çekemeyen kişilerin eleştirisine maruz kalabilirsiniz. Hiç tahmin etmediğiniz insanların da arkanızdan dedikodular yapması ve sizi başkalarına kötülemeleri kalbinizi kıracak. Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan insanlara karşı çok temkinli olun. Bu kişilere pirim vermemeye dikkat edin. Yoksa sizden laf alıp bunu abartarak başkalarına anlatabilirler ve sizi hatta mağdur bırakabilirler.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda fal sahibinin çok geniş bir hayal gücüne sahip olduğuna yorumlanır. Sahip olduğunuz bu hayal gücü sayesinde eğitim ya da çalışma hayatında inanılmaz projelere imza atabilirsiniz. Bunun yanı sıra başarılarınız başkaları tarafından takdir görebilir. Eğer falına bakılan kişi çevresinden alacağı tepkilerden çekinerek yeni bir işe adım atmaya korkuyorsa, buna dur demelidir. Yakında bu korkularının çok yersiz olduğunu anlayacak. Hatta çok kısa bir süre içerisinde cesaretiniz artabilir. Fincanının dip kısmında beliren ufak bir köstebek sembolü ise maddi anlamda tehdit eden veya maddi külfet olan birinin varlığına dalalettir. Çalışma hayatında rakip olarak görülen bu kişi fal sahibine kısa süreli bir endişe verebilir. Böyle olsa bile arka planda kalmayı reddetmeniz gerekecek. Rakiplerinize karşı girişimlerde bulunarak başarısı ile bu endişeyi kıracaktır.

Falda köstebek görmek, ayrıca davet alınacak bir hayli eğlenceli bir ziyafetin habercidir. Katılacağınız bu eğlenceli ziyafette çok farklı bir durum yaşanabilir. Falına bakılan kişi hayalini bile kuramadığı olanaklara birden bire sahip olabilir. Falda köstebek sembolü fincanının kulp kısmına yakınsa, fal sahibini yakın takibe almış sinsi bir düşmanı simgeler. Ancak bu düşman ne yaparsa yapsın asla başarılı olamayacak ve size zarar veremeyecek. Çünkü fal sahibinin yanında onu çok seven ve asla laf söyletmeyen, koruyup kollayan arkadaşları olacaktır.

Eğer fincanda beliren köstebeğin yarısı toprak altında kalmışsa, bazı kötü gelişmelerin umulmadık şekilde güzel sonuçlanacağını müjdeler. Hatta çok hayırlı haberleri beraberinde getireceğine işarettir. Ancak fincandaki köstebek sembolünün tamamı dışarıdaysa, fal sahibi çok kalabalık bir ortamda herkesin şahit olacağı başarılar sergileyebilir ve şan şöhret elde edebilir demektir. Bu da ister istemez bir takım insanların kıskanmasına yol açabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, ikili ilişkilerde çok becerikli bir insanla tanışarak ondan yardım göreceğinize yorumlanır. Bu kişi sayesinde her ortama girip çıkmak mümkün olacak ve iş hayatında size faydası dokunabilir. Belki tanışacağınız insanlar sayesinde yeni hedefleriniz olabilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status