Kahve Falında Otobüs Durağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında otobüs durağı görmek, büyük beklentilerinizin olduğunu ve bu beklentilerinizin uzunca bir zamandan sonra gerçekleşeceğini ifade eder. Bu beklenti maddi bir beklenti olmamakla birlikte yıllardır hasreti çekilen kişiye yönelik olan bir beklentidir. Bir kaza ya da kayıp olayı sonucu kontrolsüz olarak gelişen bir ayrılık yaşanmış ve yıllardır büyük özlem çekilmektedir.

Eninde sonunda büyük bir kavuşma yaşanacak ancak bunun için daha çok vakit bulunmaktadır. Bir kalabalık ile görülüyor ise eğlenceli bir tura katılacağınızı ifade eder. Şimdiden hazırlanmakta fayda var. Bu sezon eğlenceye ve de adrenaline doyacak gibi görünüyorsunuz.

Falda otobüs durağı görmek, kimi zaman büyük sıkıntıya ve kazanç kaybına da yorumlanabilmektedir. Aynı zamanda devlet dairesinde bir takım işler ile meşgul olunacağı anlamına gelir. Yıllardır süren bir dava büyük uğraşlar sonucunda nihayete erecek ancak dava süreci boyunca maddi açıdan ciddi kaygılara sebep olacaktır.

Ekonomik olarak toparlanmanız bir hayli zaman alacağından aile bireyleri arasında geçimsizliğe ve huzursuzluğa neden olabilir. Bahsedilen dava, bir boşanma davası, aklanma ya da veraset davası olarak değerlendirilebilir.

Evliliğe bir türlü cesaret edemiyorsunuz ve karşı taraf bu duygularınızın farkında. İki yetişkin insan olarak bu konuları karşılıklı konuşmaya karar vereceksiniz. Alacağınız kararlar her iki tarafı da memnun edecek. Bir akrabanız tarafından dolandırılmak üzere olduğunuzu fark edip son anda uzlaşmaktan vazgeçiyorsunuz. Hayata karşı biraz daha esprili yaklaşımlarda bulunmalısınız. İnsanlar sizin sert mizacınızdan biraz korkuyorlar.

Kahve falında otobüs durağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.