Kahve Falında Boks Eldiveni Görmek Ne Demek?

Kahve falında boks eldiveni görmek, hisleri çok kuvvetli bir düşman ile yorumlanır. Bu düşman fal sahibinin yapacağı hamleleri önceden tahmin ederek ona göre hareket ederek fal sahibin zor durumda bırakmaya çalışsa bile çok başarılı olamayacaktır. Çünkü fal sahibi yeri gelince taktik değiştirerek düşmanını şaşırtacak ve bir adım öne geçecektir.

Eğer fal fincanında beliren boks eldiveni sembolü çift olarak çıkmış ise yakın zamanda gerçekleşen iş ortaklığından aydınlık haberler ve bereketli kazançlar sağlanacak demektir.

Falda boks eldiveni görmek, fal sahibinin belli bir bilgi birikimine ve kültüre sahip olduğunu fakat etrafındaki anlayışsız insanlar yüzünden bir türlü gerçek kimliğini yaşayamadığını simgeler. Kaderini şekillendirmek için kafasını kullanmazsa hayatını sıkıcı bir şekilde geçirmeye mahkum olabilir fakat falda çıkan boks eldiveni fal sahibinin elinden geleni ardına koymayacağını işaret eder. Ayrıca fincanın kulp kısmına yakın beliren boks eldiveni sembolü kısa kısa muhabbetlerin fal sahibine bazı konularda bilgi vereceğini haber eder.

Bazı fal yorumcularına göre arkadaş ilişkilerini güçlendirmesi gereken fal sahibi ile yorumlanır. Belli bir çevre edinerek farklı ortamlara girip çıkmanın fal sahibinin geleceği için çok önemli olduğunu vurgular.

Eğer fal tabağının kenarında beş parmak yeri de iyice belli olan bir boks eldiveni sembolü belirmiş ise karışık gibi duran iş hayatında belli bir düzeni yakaladıktan sonra çorap söküğü gibi gelen karlı yatırımları müjdeler. Fakat fal sahibi bu düzeni tek başına yakalayamayacağı için bazı dostlarından yardım isteyerek bir ekip oluşturmak zorunda kalabilir. Eğer tabakta iki boks eldiveni belirmişse bu ekip uzun süre çok önemli işlere imza atacak demektir.

Kahve falında boks eldiveni görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.