Kahve Falında Pabuç Görmek Ne Demek?

Kahve falında pabuç görmek, yola çıkmak demektir. Bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Fal sahibinin alacağı üzüntülü bir haber üzerine çıkacağı bir kara yolculuğunu simgeler. Genellikle cenaze ve hastalık gibi durumlarda çıkar.

Falda pabuç görmek, bir diğer anlamı ile hediye alp vermek, yani kısaca karşılıklı gönül almadır. Kişi kendisini çok mutlu edecek ve bir o kadar da şaşırtacak bir hediye alacaktır. Bu hediyeyi karşı cinsten birinden alacak olup şayet bekar bir kimse ise bu hediye ile birlikte aralarında bir bağ oluşacak ve bu bağ zaman içerisinden aşka ve ilişkiye dönüşecek. Fakat bu ilişki ne yazık ki uzun süreli olmayacaktır. Bir süre sonra büyük tartışmalar ile sonlanacaktır.

Ayrıca nasihat ile de yorumlanır. Kendisinden yaşça epey büyük birinden nasihat alacağı ve bu nasihatlerin sonunda girişeceği bir işte büyük başarılar sağlayacağı ve ilerleyeceği anlamına gelir. Nasihati verecek olan kişi aile dışından biri olmasına rağmen aileyi yakinen tanıyan bilen biridir. Aynı zamanda baskın karakterli biri ile yorumlanır. Bu kişi yakın zamanda fal sahibinin hayatına girecek ve fazlası ile yönlendirmeye başlayacaktır.

Bir süre sonra bu durum son derece rahatsızlık verecek ve tartışmalar yaşanacaktır. Eğer pabucun yanında herhangi bir harf varsa bu harf bu kişinin isminin baş harfi olarak değerlendirilir. Henüz tanışmadığı bu kişi hayatına girdiğinde dikkatli olması gerekir.

Kahve falında pabuç görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.