Kahve Falında Sehpa Örtüsü Görmek Ne Demek?

Kahve falında sehpa örtüsü görmek, hayırlı ve geleneksel bir evliliğe işaret eder. Yıllarca ruh eşiniz arayıp, birçok kötü niyetli insan tarafından da suiistimal edilmiş olabilirsiniz. Ancak hiç beklemediğiniz bir şekilde, ailenizin sizin için uygun gördüğü biriyle evlenecek çok mutlu günler geçireceksiniz.

Ayrıca anne ve babasına bağlı, uyumlu evlatlar yetiştirmek olarak da yorumlanır. Saflığın ve temizliğin simgesidir. İyi niyetin, halis duyguların ve sıkıntılardan ferahlığa çıkmanın sembolü olan olumlu ve güzel bir figürdür.

Falda sehpa örtüsü görmek, borçlardan kurtulmaktır. Yıllardır yaptığınız birikimle borçlarını kapatacak; kısa süre sonra da biriktirdiğinizden daha fazlasını kazanacaksınız. Geleneklerine bağlı insanları da temsil eder. Hayatınıza bu şekilde geleneklerine bağlı biri girebilir ya da ailenizden biri sizin de böyle olabilmeniz için çaba gösteriyor olabilir. Bu durumda ona saygı göstermeli ve geleneklerinize daha sıkı sarılmalısınız. Detayları görebilen, hayata herkesten farklı bakabilen insanlara yorulur. Farklı kültürler tanımak, o kültürlerin geleneklerini özümsemek ve hayata daha farklı, daha eğlenceli ve daha geniş bir açıdan bakabilmektir.

Hakkınızda ileri geri konuşan bir arkadaşınızın düşük çenesini kapatma vakti geldi de geçiyor bile. Güzel bir planla üstesinden geleceğiniz bu çene kapama işlemi sizi çok eğlendirecek. Geri plana attığınız bazı işler var ama onları zamanında halletmezseniz size sıkıntı verecekler. Hiç beklemediğiniz kadar cesaretli bir erkeğin ilgisiyle boğulabilirsiniz. Henüz evlilik düşünmüyor olmanız adım atmanızı engelleyecek.

Kahve falında sehpa örtüsü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.