Kahve Falında Liman Görmek Ne Demek?

Kahve falında liman görmek, hayatınızda bazı sıkıntılar olduğunu ve bu sıkıntıların, engellerin kısa zaman içinde aşılacağını gösterir. Sizi huzursuz eden, rahatsız eden ne varsa yakın bir zamanda geride kalacaktır.

Falda liman görmek, uzaktan bir misafir geleceğinin de habercisidir. Ayrıca ilerleyen zamanlarda sizi çok mutlu edecek haberler alacağınızın da işaretidir. Birbirinden farklı bir çok anlam içerir. Buna bereket ve bolluğa, korku ve şiddete, huzurlu ve sakin bir yaşama işarettir.

Bu anlamlar fincandaki diğer sembollerin anlamına göre belirlenir. Uzun zamandır haber alamadığınız, sevdiğiniz birinden yakın zamanda iyi haberler alacaksınız demektir. Ağırlıklı olarak iş hayatına etki eder.

Düşüncelerinizi daha çok iş hayatınızla ilgili kararlar vermek konusunda kullanmalısınız ve düşüncelerinizin iş hayatınızda sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Böyle davrandığınız halde yakın zamanda iş hayatınızda beklediğiniz başarıyı yakalamak üzeresiniz demektir.

Aşk hayatına etkileri ise bu aralar kıskanç bir arkadaşınızın bazı düşüncesiz laflarıyla partnerinizle aranıza girecek olmasıdır. Bu duruma çok dikkat etmeniz gerekir. Duygu yüklü zamanlar yaşayacağınıza işarettir liman sembolü. Ayrıca karar verirken iyi düşünmeniz gereken bir dönemin işaretidir.

Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğu fincandaki diğer sembollere göre belirlenir. Sadece liman sembolünün anlamından yola çıkarak yorum yapmak yanlış sonuçlara neden olacaktır.

Kahve falında liman görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.