Kahve Falında Kestane Görmek Ne Demek?

Kahve falında kestane görmek, fal sahibi hakkında bir takım bilgiler verirken hayatına girecek partneri hakkında da ipuçları vermektedir. Eşiniz, sevgilinizin ve ya nişanlınız artık ilişki durumunuza göre hangi konumdaysanız onunla kötü bir gidişat içine gireceksiniz. Ama sizin ona yaptığınız beni affet hamleleri ile onu tekrar elde edeceksiniz. Fakat bunun için sizin çok emek harcamanız gerekebilir.

Özellikle de fal sahibinin çok yakınlarında dolaşmaya çalışan bu kişi aslında iyi bir dersi hak ediyor demektir. Ancak fal sahibi en uygun zamanı kollayarak olayı kökünden halletmeyi hedeflemektedir ve bu konuda da başarılı olacaktır. Çok yorucu bir işin ardın da bir tatilin gerekli olduğu bunun için biraz dinlenmeniz gerektiği ve tatile çıkacağınız anlamına gelir. Sizin birilerine muhtaç olma durumunuz en yakın zamanda değişecektir. Yanı daha mutlu ve bol kazançlı bir sürece girecek sinizdir. Hayatınızın seyrini değiştirecek ve hayatınıza yeni bir soluk getirecek birisiyle tanışabilirsiniz.

Yeni bir aşkı, yeni bir dostluğu simgeler. Ani bir şekilde bir çıkma yada evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu gibi durumlar sizin hayatınızı değiştirecektir. Bir dostunuzla çıkacağınız tatil size kafanızı boşaltma fırsatı verecektir. Bu nedenle işinize daha pozitif bir şekilde dönebilirsiniz.

Hayatınızda, sizi ve çevrenizdeki kişileri ilgilendiren keskin değişiklikler yapabilirsiniz ve bu değişiklikler o kişiyi çok fazla etkileyebilir. Bu kişi ailenizden bir yakınınız, sevgiliniz yada eşiniz olabilir. Kendinizle birlikte o kişinin de hayatını değiştirebilirsiniz. Bu dönemde eğitiminizle ilgili okul değiştirebilir, yada kariyeriniz için ufak bir iş değişikliği yapabilirsiniz.

Falda kestane görmek demek  fal sahibinin dik başlı dediğim dedik olduğunu ve arkadaşları arasında ailevi ilişkilerinde ve de daha önceki ilişkilerinde her zaman baskın karakter olma çabasında olduğunun bildirgesidir. Kendi kurallarını oluşturur kendi kurallarına göre yaşarlar. Ve çevrelerindeki insanların da bu kurallara itaat etmesini beklerler. Ayrıca çok konuşkanlardır. Özellikle konuşurlarken el hareketlerine çok sık yer verirler. Konuşmaları sırasınca karşısındakileri kendilerine bağlar ve bir güzel dinlettirirler. Ancak böyle karakterlerin anlattıkları şeyi 4 defa da anlatsalar çevresindekiler beşinci kez de dinlemeye devam edecektir.

Kolay güvenmediği düşünse de insanlara çabuk güvenilir kolay aşık olur ve bu aşkı genellikle içinde yaşarlar. Çok uyanık zekilerdir ancak yalanla gerçek arasındaki çizgiyi çok fark edemezler. Ailevi ilişkilerine değer verir onlarla vakit geçirir ancak harika değildir. Anlaşamadığı pek çok konu uzlaşamadığı tartışmaları çoktur. Partneri olacak kişi hakkında ise şu şekilde yorumlanabilmektedir.

Eğlenceli bir kişiliktir, ortamda ilk olmasa da muhakkak dikkat çeken tiplerdendir. Konuşması düzgün ve otoriterdir ancak çok konuşmazlar. Çok çabuk sinirlenebilen ancak hemencecik siniri dinen ve kendini affettirmeyi bilen kişilerdendir. Sürprizlerden çok anlamasa da sevdiği için çok yaratıcı fikirleri araştırarak veya çevresindekilere sorarak öğrenirler ve gerçekleştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Çok iyi bir anne baba olamazlar.

Önceliği sevdiği aşık olduğu kişiye verirler. Ardından çocukları gelir aklına. Kimi zaman mutluluktan çocuklaşabilirler ama yaşamlarının genelinde olgun bir yapıları vardır. Hırslılardır yapmak istediği şey için çabalar ve istediğine ulaşır. Eğer evlilik sonrası eşinin ona ilgisinin azaldığını görürlerse aldatmaya eğilimleri çok daha kolaylaşacaktır. Ve kolay yalan söyleyebilen etkili bir konuşmacı olduğundan bunu size hissettirmeyebilir. Yeni bir birlikteliğe adım atmakta fazlasıyla çekingen davranan fal sahibini işaret etmektedir.

Eski tecrübeleri yüzünden yeni bir ilişkiden korkan ve hayatı doğru dürüst yaşamayı unutan fal sahibi daha rahat olması ve her şeyi akışına bırakması için uyarılmalıdır. Zamanla kendisi de görecektir ki yaşantısı daha katlanılabilir hale gelecektir.

Kahve falında kestane görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.