Kahve Falında Dişi Organı Görmek Ne Demek?

Kahve falında dişi organ görmek, hayatınızdaki kadın figürleriyle ilgili olayların yaşanacağı anlamına gelir. Annenizin bir rahatsızlığı varsa onu hastaneye götürebilir, tedavi zamanını beraber geçirebilirsiniz. Sevgilinizin bazı sorunlarını duyabilir, ona yardımcı olmak için bir konuşma yapabilirsiniz.

Sevgiliniz ilk başta hayır dese de onun yanında olmanız sevginizi güçlendirecektir. Kişi kız kardeşi, annesi ve akrabalarıyla birlikte daha çok zaman geçirebilir. Hep beraber bir tatile gidilebilir yada pikniğe gidilebilir. Bol muhabbetli bir zaman geçireceğinize işarettir.

Falda dişi organı görmek, evlilik kararı almak olarak yorumlanır. Evlilik kararına daha sıcak bakabileceğinizi gösterir. İyi ve uzun giden ilişkinizde bazı soru işaretleriniz olsa da sevgilinizi seviyorsanız daha fazla uzatmadan evlilik kararı alabilirsiniz. Kız isteme merasimi olacaktır ve kalabalık bir ortamda yüzükler takılacaktır.

Güzel sürprizleri de ifade eder. Güzel bir evlenme teklifi alabilirsiniz yada romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Hiç ummadığınız bir anda çok şaşıracağınız bir olay gerçekleşebilir. Sürprizlere hazır olmalısınız. Şefkat göreceğiniz anlamındadır.

Bu dönemde biraz sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu stresli döneminizde hayatınızdaki birisi size şefkat gösterecektir. Bu tavrı birbirinize yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Kişi birkaç kısmetle karşılaşabilir. Gelen kısmetleri değerlendirirken duygularınız ve mantığınızı anda anda kullanmaya özen gösterin. Ani kararlar almayın ve karşınızdakini iyi analiz edin.

Kahve falında dişi organı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.