Kahve Falında Nar Görmek Ne Demek?

Falda Nar Görmek

Kahve falında nar görmek; fincanda beliren diğer meyve şekilleri gibi çok güzel manalara gelmektedir. Nar gerçek hayatta bolluk ve bereket anlamına geldiğinden, bayanlar evlerinde nar şeklinde aksesuarlara yer verirler. Yılbaşı gecesi de ev içerisinde nar kırmak bolluk ve bereket dolu bir yıl geçirmek için yapılan batıl inançlardan biridir. O nedenle, falınızda nar meyvesi gördüğünüzde, sofranızın bereketinin artacağına yorumlayabilirsiniz.

Falda nar görmek, zenginliğin habercisidir. Refaha kavuşmanıza az bir zaman var. Tez vakitte elinize geçen paraların miktarı artacak. Falınızda birden fazla nar varsa, bir yerden miras kalabilir.

Kahve fincanında nar şekli çıkması, bekar olan kimseler için varlıklı bir kısmet anlamına gelir. Falına bakılan kişi bekar erkek ya da kız olsun, evleneceği eş adayı çok zengin olacak. Gelin olacak kızların girecekleri hanede refah ve huzur eksik olmayacak.

Falda görülen nar sembolü, bir süredir üzüntü çektiğiniz olayın en sonunda tatlıya bağlanması şeklinde yorumlanabilir. İş hayatında sorunlar yaşayan kimseler, yakın zamanda bu sorunlardan uzaklaşacaklar.

Kahve falında nar taneleri görmek

Çocuk sahibi olmak isteyen evli kişilerin bu muratlarına ereceklerini gösterir. Hayırlı bir evlat sahibi olacaksınız ve evliliğinizde sorunlarınız çözülecek. Hamile kimseler için fincanında nar figürü çıkması, kız evlat sahibi olacaklarının müjdesini verir. Evliliklerde ve ilişkilerde problemler bitecek. Özellikle geçim sıkıntısı çeken ve bu yüzden eşi ile sorunlar yaşayan kişiler maddi yönden refaha erişerek, geçim sıkıntısına veda edecekler.

Kahve falında nar ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızın aile içi rızıkları bol olacak. Yatırım planlarınız yeniden gündeme gelebilir ve mal mülk satın alabilirsiniz. Kamuda ve özel sektörde çalışan fal sahipleri, mevki yükselmesi ile beraber daha yüksek kazançlara nail olabilirler. Kahve falında armut görmenin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız; kahve falı sözlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Kahve tabağında nar anlamını hane içerisinde sağlık sorunları yaşayan yakınlarınızın şifa bulması şeklinde yorumlayabilirsiniz. Dertli olan kimseler deva bulacak.

Kahve falında nar görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.