Kahve Falında Yolcu Uçağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında yolcu uçağı görmek, fal sahibinin pek yakında çıkacağı uzun bir seyahatin sonuçları hakkında ip uçları verir. Kişinin yokluğunu fırsat bilerek arkasından iş çeviren bir arkadaşı işaret eden yolcu uçağı sembolü, kişiyi bekleyen gergin günleri belirtir. Fakat fal sahibi ne kadar öfkelense de bunu belli etmeden olayların üstesinden gelecek, hatta sakinliği sayesinde bir kez daha takdir edilecektir.

Fal fincanının dip kısmında beliren bir yolcu uçağı sembolü bu günlerde fal sahibine destek olan insanları simgeler. Yolcu uçağı sembolü büyük ise fal sahibi az kişiden çok büyük destekler alacak demektir fakat birkaç tane yolcu uçağı sembolü var ise çok fazla kişiden destek alarak işi daha da kolaylaşacak demektir.

Falda yolcu uçağı görmek, fal sahibinin mal ve para kaybına uğrayabileceğini işaret eder. Fakat fal sahibi sabırlı olur ve çaba harcamayı sürdürürse ferah ve aydınlığa kavuşacak demektir. Fincanın kulp kısmına yakın şekilde beliren yolcu uçağı sembolü uzakta da olsa fal sahibine varlığını hep hissettiren bir dostu simgeler. Bu dostun sayesinde bazı konularda öngörülü olmayı öğrenen fal sahibi, minnettarlığını hiçbir zaman unutmayacaktır. Kişinin çok sevdiği biriyle kısa süreli bir ayrılık yaşaması ile yorumlanır. Fakat bu ayrılık çok fazla sürmeyecek, araya girecek bazı kişiler sayesinde yeniden kavuşulacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre ise var olan bir hastalığın şifa bulması demektir ki bu kişi fal sahibinin çok yakın çevresinden biri olabilir. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibinin bir arkadaşının başarısını ve güzelliğini çekemediği anlamına gelir. Kalbindeki kötü duyguları atınca şansı dönecek ve kısmeti açılacak fal sahibi ile yorumlanan yolcu uçağı sembolü bunun zor olduğunu fakat imkansız olmadığını simgeler.

Kahve falında yolcu uçağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.