Kahve Falında Armut Görmek Ne Demek?

Falda Armut Görmek

Kahve falında armut görmek; helal para kazanmaya yönelmeniz konusunda sizleri uyarır. Helal para kazanmaya devam ettiğiniz süre boyunca sofranızın bereketi ve bolluğu artacak. Başkalarının haklarını yemekten bilhassa kaçının. Bu durum ileride başınızı ağrıtacak.

Falda armut görmek, bazı fal yorumcuları tarafından mal ve mülkü satışa çıkarmak olarak yorumlanır. Elinizdeki mal varlıklarınızı sırayla satmak mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Kahve fincanında armut şekli çıkması, birçok fal yorumcusuna göre kısmet ve bereketi simgeler. Falına bakılan kişi hamile bir bayansa, kız evladı olur. Bekarsa, tez vakitte yüzük takar.

Falda görülen armut sembolü, kimi zaman uzun bir yola gidileceği manasına gelmektedir. Çok uzakta oturan bir tanıdığınız ya da akrabanıza misafirliğe gidebilirsiniz. Uzak bir yerde yaşayan tanıdıklarınızdan davet alabilirsiniz. İş değişikliği yapmak isteyen fal sahipleri başka bir şehre taşınmayı düşünecekler. 

Kahve falında armut ve elma gibi meyveler, neşe ve huzuru simgeler. Haramdan kaçındığınız müddetçe iç huzurunuz daimi olacak.

Kahve falında armut ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, alın teri ile para kazanmaktan vazgeçmesinler. Zor yollardan para kazanıyor olsanız da, gelecek günlerde finansal sıkıntılarınızı atlatacaksınız. Kolay kazanç sağlayan işlere atlarsanız, bir müddet fakirlik çekme durumu söz konusu olacak.

Kahve tabağında armut işareti çıkması, hane içerisinde mutlu olayların vuku bulacağına yorumlanır. Tüm yakın akrabalarınızın sevineceği bir haber haneye gelebilir. Hane içerisinde evli olmayanların kısmeti çıkar.

Kahve falında armut görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.