Kahve Falında Davul Tokmağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında davul tokmağı görmek, kahve falı yorumlamak çok eski bir gelenektir. Bugün kadınların bile baş başa olduklarında çoğu zaman başvurdukları bir hobidir. Falda görülen sembollerden biri de davul tokmağı sembolüdür. Beklediğiniz haberi yakın zamanda alacaksınız demektir. Fakat bu haber sizi hayal kırıklığına uğratabilir ya da üzebilir. Arkadaşlarınız arasında sizinle ilgili bazı dedikodular dolaşıyor olabilir. Bu dedikodular sizi üzecek ancak arkadaş olduğunuzu düşündüğünüz insanları da daha yakından tanıma fırsatı verecektir.

Falda davul tokmağı görmek, yalan yanlış sözlere, cahil hareketlere ve dedikodulara işarettir. Bu dönemde paraya ihtiyacınız olabilir, çok ani ödemeler yapmanız gerekebilir. Bu sıkıntılı günlerde beklediğiniz para da elinize gelecektir ve bu sıkıntılardan kurtulmanız düşündüğünüzden daha kısa sürecektir.

Son zamanlarda arkadaşlarınıza karşı fazla kibirli davranmış olabilirsiniz. Bu tavrınız etrafınızdaki insanların kırılmasına ve sizi yanlış değerlendirmesine neden olacaktır. Bu nedenle davranışlarınızı kontrol altına almanız son derece önemlidir. İş hayatınızda karşınıza yeni fırsatlar çıkacağını söyler. Bu fırsatları dürüst bir şekilde değerlendirmeniz halinde çok başarılı sonuçlar alacak, daha iyi pozisyonlara gelecek ve maddi anlamda daha rahat olacaksınız demektir.

Bu dönemde riskli girişimlere karşı son derece dikkatli olmanız gerekir. Aşk hayatınızda başarılı günler yaşayacağınıza ancak aşk hayatınızda inişli çıkışlı günler yaşayacağınıza işarettir.

Kahve falında davul tokmağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.