Kahve Falında Üç Nokta Üst Üste Görmek Ne Demek?

Kahve falında üç nokta üst üste görmek, belirsizlik işaretidir. Kişinin kendi içerisinde karışık duygular yaşadığı ve bir belirsizliğe sürüklendiği anlamına gelir. Bazı konularda kararsız kaldığı ve bu kararsızlık yüzünden çıkmaza girdiği anlamına gelmektedir. Kararsızlığı devam ettikçe içinde bulunduğu çıkmaz da hayatını daha zorlu bir hale getirecektir.

Falda üç nokta üst üste görmek, birinin kararsızlığı iş konusunda yada duygusal anlamda yada yapması gereken fakat birilerini üzeceğini düşündüğü bir eylem hakkında olabilir. Eğer bu kararsızlık iş hakkında ise en kısa zamanda çözüme kavuşturması gerektiği, geciktiği taktirde elinde ki seçenekleri kaybedeceği söylenir.

Duygusal bir karışıklığı temsil ediyor ise iş konusundakinin aksine kararı zamana bırakmalı ve acele etmemelidir. Acele verilecek bir karar çok sağlıklı olmayacak ve kararı ne yönde olursa olsun hep pişmanlık hissettirecektir. Yan yana olması tabiri değiştirmez.

Bazı yorumculara göre ise bir toplulukta bir karar alınacağı anlamına gelir. Verilecek bir yetki bir görev bir hediye yada benzeri bir şey için birkaç kişinin bir araya gelip değerlendirme yapacağı anlamını taşır. Bu verilecek karar kişinin lehine olacak bir karardır. Kendisine haberi geldiğinde mutlu olacaktır. Yalnız bu Kararı alanların içinde kendisini yüzüne gülen fakat arkasından sürekli olumsuz konuşan kişilerde vardır ve onlar bu konuda engel olmaya çalışacaklardır.

Kahve falında üç nokta üst üste görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.