Kahve Falında At Kafası Görmek Ne Demek?

Kahve falında at kafası görmek, fal sahibinin içerisinde bulunduğu yılı bolluk bereket içerisinde geçirmesi anlamını taşımaktadır. Fal bakarken değişik simgeleri değişik şekillerde yorumlayabilen falcılar tek yada çift boynuzlu olarak ikiye ayırarak yorumlar. Eğer tek boynuzlu ise yıl içerisinde huzur, bolluk, bereket ile birlikte aşkta kapıyı çalacak demektir.

Çift boynuzlu ise fal yorumcuları tarafından bolluk ve bereketin yanı sıra hane içerisinde bir küslük yaşanacağını işaret eder. Yaşanan küslüğün sebebi ise tahmin edebileceğiniz gibi maddi kaynaklı olacaktır.

Falda at kafası görmek, etrafındaki ve üzerindeki simgeler ile birlikte de yorumlanmaktadır. Bunun için fal baktırdığınız kişinin çok dikkatli ve iyi bir falcı olmasına dikkat etmelisiniz. Üzerinde yuvarlak ve benekli simgeler var ise iş hayatında çıkılabilecek en üst seviyeye çıkılarak başarılarını ikiye katlamakla yorumlanırken içi boş bir inek tam tersini simgeler.

Yani iş hayatında bazı olumsuzlukların sizi beklediği anlamına gelmektedir ve dikkatli olunmalıdır. Birlikte görülen bir kuş sembolü her zaman iyiye işarettir. Kötülüklerden dua ile korunan fal sahibini simgeler ve her zaman dua ile doğru yolu bulacağının habercisidir.

Bazı konularda sevdiklerinizi ihmal ettiğinizin ve üzdüğünüzün de habercisi olabilir. Fal sahibinin stresini ve kaygılarını hane içine taşımasından dolayı bunların yaşandığını da vurgulamaktadır. Eğer yavrusu ile birlikte kahve tabağında beliriyor ise fal sahibinin ilk evladının kız olacağı müjdesini verir.

Kahve falında at kafası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.