Kahve Falında Çeyiz Görmek Ne Demek?

Kahve falında çeyiz görmek, sağlığa, mutluluğa, evliliğe ve yeni aşka dalalettir. Falda ki çeyiz görüntüsü, en hayırlı yorumlanacak simgelerden bir tanesidir. Güzel ve mutlu bir hayata, sağlıklı ve uzun bir ömre yorumlanır. Evli iseniz, evinize yeni eşyalar alacağınızın bir habercidir.

Evli değil iseniz, hoşlandığınız kişiden aşk dolu itiraflar alacağınızın habercisidir. Yakın bir zamanda büyük bir mutluluk sizi bekliyor… Evlilik teklifi alabilirsiniz yada bir yakınınızdan çok mutlu olacağınız bir haber alabilirsiniz.

Ailenizden sağlık sorunları yaşayan birisi var ise, sağlığında olumlu gelişmeleri öğrenip çok mutlu olabilirsiniz. Ayrıca falda çeyiz görünmesi, evleneceğiniz kişinin sizin için çok hayırlı olacağına ve çok mutlu bir evlilik geçireceğinizin habercidir.

Falda çeyiz görmek, yeni bir düzene yeni bir hayata işarettir. Eğer memur iseniz, tayininiz çıkabilir yeniden bir düzen kurmak zorunda kalabilirsiniz. Öğrenci iseniz, evinizden uzak bir yeri kazanabilir ve yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Memleketinizden uzak bir yerden kısmetiniz olabilir ve evlenip evinizden uzak bir yerde evlilik hayatınızı geçirebilirsiniz.

En kısa zamanda hayırlı bir kısmet seni bulacak. İlgi duyduğun kişi sana karşıda hisleri bulunmaktadır. Yakında sana hislerini açacaktır. Düşünmeden adımlar atıyorsun. Bu seni üzebilir. Sağlığın ile ilgili sıkıntı çekeceksin. En kısa zamanda iyileşeceksin. İş hayatında yüksek kademeye geleceksin. Maddi bolluğa kavuşacaksın.

Kahve falında çeyiz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.