Kahve Falında Peçete Görmek Ne Demek?

Kahve falında peçete görmek, en ufak bir düzensizliğe ve kirliliğe dahi tahammülü olmayan, despot ve baskın karakterli kadınları simgeler. Ailenizden biri; anneniz, kardeşiniz ya da eşinizin annesi böyle olabileceği gibi çocuklarınızdan biri de böyle bir karaktere sahip olabilir.

Temizlik ve düzenle ilgisi takıntıları nedeniyle sorunlar yaşayan insanların göstergesidir. İş yerinde titizliğe çok önem veren, yapılan her işi aşırı detaylı bir biçimde inceleyip hata kabul etmeyen bayan patronları sembolize eder. İşini titiz yapan, hem güzel hem de zeki kadın demektir.

Falda peçete görmek, ferahlık, temizlik ve sağlık demektir. Uzun yıllar boyunca en ufak bir hastalık dahi görmeden yaşamaktır. Küçük rahatsızlıkları ilaç kullanmak yerine doğal yöntemlerle giderebilen bilgili, yaşlı bir kadınla bir araya gelmektir. Çocuğu olmayan, her yolu denediği halde doğal tedavi yöntemleri sayesinde çocuk sahibi olabilen genç çiftleri sembolize eder. Yapaylıktan uzak olmak, yapmacık ve itici değil doğal olmaktır. Başka insanların hatalarını örten ve onları kibarca uyararak kalplerini kırmayan bir karakteriniz olduğunu gösterir.

Son zamanlarda içinize kapandığınızı düşünen aileniz sizin için fazlasıyla endişeleniyor. Henüz bir iş bulamamış olmanız hayata karşı duruşunuzu etkileyebilir ama pes etmek size göre değil. İlerleyen dönemlerde karşınıza çıkacak eski bir erkek arkadaşınıza karşı hislerinizin çok yoğun olduğunu fark edebilirsiniz. Aranızdaki elektriğin giderek artması yeni bir ilişkinin başlamasına vesile olabilir.

Kahve falında peçete görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.