Kahve Falında Çift Göz Görmek Ne Demek?

Kahve falında çift göz görmek, kahve falı yorumlamak gerçekten ilginç bir uğraş. Bu işle uğraşanların altıncı hisleri mi çok kuvvetli yoksa hayal güçleri mi çok gelişmiş karar vermek oldukça zor. Ufacık kahve fincanının içinde bir çok sembol görmek, bu sembolleri anlamlandırmak gerçekten zor ama bir o kadar da eğlenceli bir uğraş.

Bu yorumlanan sembollerle bazen çok güzel haberler vermek bazen de felaket tellallığı yapmak fal yorumcularının üstlendiği rollerden biri. Göz sembolü de olumsuz yorumlanan sembollerden bir tanesidir. Fal sahibinin etrafında büyük bir negatiflik olduğunu gösterir. Fal sahibi sosyal hayatında çekilemeyen, kıskanılan biridir.

Falda çift göz görmek, nazara ve negatifliğe yorumlanır. Fal sahibi etrafındaki insanlara karşı son derece dikkatli olmalıdır. Etrafındaki herkese güvenmemeli, yakınındaki insanları seçerken daha özenli davranmalıdır. Etrafınızda kötü niyetli insanlar olduğuna, sizin kötü kötü planlar yapıldığına işarettir. Çok nadir olarak iyi yorumlanır.

Bu olumlu anlama göre göz sembolü uzaktaki bir sevdiğinizden sizi çok mutlu edecek bir haber alacağınızın işaretidir. Bazen de çok iyi bir dost kazanacağınıza yorumlanır. Ancak etrafınızdaki insanları yeniden gözden geçirmeniz anlamında bir uyarı niteliğindedir. Aynı zamanda hiç beklemediğiniz birinden olumsuz bir haber almak olarak da yorumlanır.

Klasik olarak nazar diye yorumlansa da aslında daha derin anlamları vardır. Kem gözler ile değil de fal sahibine hayran olan ve giyiminden konuşmasına, hareketlerinden imajına kadar her şeyine bayılan insanlar ile yorumlanır.

Bu özellikleri ile de fal sahibi bazılarının takibi altındadır ve genellikle taklit edilen bir insandır. Tabii ki bu durum fal sahibinin bazı insanlar tarafından kıskanılmasına da yol açabilir. Fincanda çıkan göz sayısı ne kadar fazla ise fal sahibine karşı duyulan ilgi o kadar fazladır.

Diğer bir yoruma göre fal sahibinin iş hayatında bazı ilerlemeler kaydedebilmek için fırsatlar kollaması demektir. Eğer fal sahibi hisleri ve beklentileri doğrultusunda hareket ederse sabrının meyvelerini mutlaka toplayacaktır.

Fal fincanının kulp kısmında bir göz sembolü belirmişse çok önceden bir arkadaşa verilen borç paranın geri alınması için yollar arayan fal sahibine dalalettir. Arkadaşa verilen borç paranın miktarı az sayılmaz. Bu yüzden fal sahibi bu parayı arkadaşını kırmadan geri alabilmenin yollarını aramaktadır.

Fincanın dip kısmında görülen iri bir göz sembolü ile aile hayatında her şeyin çok yolunda gittiğine ve bu durumun etraftaki insanların dikkatini çektiğine dalalettir.

Tabakta belirmişse fal sahibinin nedenini bilmediği bir durgunluğa kapılacağını haber verir. Bu durgunluk enerjisinin iyice düşmesine sebep olacak ve fal sahibi günlük aktivitelerini bile hiç içinden gelmeyerek yapacak. Bu boşluk ve boş vermişlik duygusunu telafi etmenin tek  yolu etrafındaki birkaç insanı sevindirmek ve birazda ibadete yönelmektir.

Kahve falında çift göz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.