Kahve Falında Yatan Aslan Görmek Ne Demek?

Kahve falında yatan aslan görmek, kötü olayların habercisidir. Gösterişli bir hayatınız olduğuna ya da olacağına işarettir. Gerek sosyal hayatınızda gerekse de iş hayatınızda rakipleriniz olduğuna ve bu insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Bu kişiler sizinle ilgili önemli şeyler öğrenebilir ya da sırlarını bulabilirler. Öğrendikleri şeyleri size karşı kullanabilirler ve bu durum sizi fazlasıyla üzebilir.

Falda yatan aslan görmek, uzun süredir ilgilendiğiniz, üstünde çalıştığınız bir proje ile ilgili hayallerinizin suya düşeceğini, bu projede başarısız olacağınızı gösterir. Ancak eğitim hayatınız için durum farklıdır. Okul hayatınızda son dönemlerde çok başarılı olduğunuzu ve bu başarı sayesinde bir çok insanının dikkatini çektiğinizi gösterir.

Ticaret hayatınızda rakiplerinizin çok güçlü insanlar olması sizi daha fazla çalışmaya zorlayabilir. Bu dönemde rakiplerinizle mücadele edebilmek adına profesyonel insanlardan yardım almanızda fayda olacaktır. İnançlı ve güçlü biri olduğunuzun işaretidir. Çevrenizdeki insanlar tarafından çok sevilen biri olduğunuzu gösterir.

Aşk hayatınızda son zamanlarda fazlasıyla hırçın olduğunuzu söyler. Sevgilinize ya da eşinize karşı son zamanlarda çok sert davrandığınızı, bunun farkında olduğunuz halde düzeltmek için bir çaba harcamadığınız gösterir. Karşınızdaki kişinin kalbini kırıyorsunuz ve bu duruma devam etmeniz halinde ilişkinizi kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu duruma özen göstermeniz gereken bir dönemin içindesiniz.

Kahve falında yatan aslan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.