Kahve Falında Kaçan Adam Görmek Ne Demek?

Kahve falında kaçan adam görmek, yakın bir zamanda bir kısmet yada bir şans kaçıracağınızın habercisidir. Yakın bir zamanda tarafınıza yapılacak olan bir iş teklifini iyi değerlendiremeyebilirsiniz ve hayalinizdeki mevkilere ulaşmanızda zorluklar yaşayabilirsiniz. Harika fırsatların ve müjdeli haberlerin sizden uzaklaştığına yorumlanır. Oldukça şanssız bir dönem sizleri bekliyor. Bu dönemde, oldukça dikkatli davranmalı ve şanslarınızı iyi değerlendirmelisiniz.

Ayriyeten uzun yıllar çekilen cefanın son bulacağına artık hak edilen mevkilere ulaşacağının da habercisidir. Aynı zamanda eğitimsiz yöneticiye ve hak etmediği mevkiye sahip insanlara da işaret edilir. İş yaşamınızda bu kişilere çok dikkat etmelisiniz.

Falda kaçan adam görmek, hastalığın habercisi olabilir. Nadiren de olsa güçten düşeceğinize ve rahatsızlanacağınıza yönelik yorumlanır. Aynı zamanda eşiniz ve dostlarınızla keyifli vakit geçirmeye yada dinlenmek için bir tatile çıkmanıza yönelik de yorumlanabilir.

Eğer iş hayatınızda çok yorulmuş ve yıpranmış iseniz kısa bir tatile çok ihtiyacınız var. Bu tatil hem işinize yoğunlaşmanızı sağlar hem de daha huzurlu bir hayat sürmenize katkı sağlar.

Çevrendeki bir aileye veya sizin ailenize bir çocuk katılacaktır. Yakın bir dostun ile tartışma yaşayacaksın. Bunun sebebi senin ona verdiğin sırları dışa vurmasıdır. Fazla güvenmemelisin. Yolculuk yapacaksın ve bütün stresini atacaksın. Eşin ile aranda tartışma geçecektir. Bu aralar çok yemek yiyorsun. Dikkat etmelisin.

Kahve falında kaçan adam görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.