Kahve Falında Manastır Görmek Ne Demek?

Kahve falında manastır görmek, şu sıralar maneviyatınızı boşladığınız anlamına gelebilir. Gönül gözü çok açık bir insan ve iyi bir kişi olduğunuz da her halinizden belli olsa da bu boşluk sizi de huzursuz etmektedir. Uzaklaştığınızın aslında kendiniz olduğunu fark edeceksiniz. Yine kalbini ferahlatmanız gerekiyor.

Bir kaç yardım yapmak, insanların yüzünü güldürmek size iyi gelecektir. Ayrıca bu sayede biraz havanız da değişebilir. Son zamanlarda çok içinize kapanmış olabilirsiniz. Bir kaç kısa yürüyüş yapmalı, çıplak ayakla toprağa basarak negatif enerjileri def etmelisiniz.

Falda manastır görmek, içinde kedi varsa, sizin ya da kan bağınız olan birinin ufak bir rahatsızlık geçireceğine işarettir. Bol bol vitamin almalı ve dinlenmeniz gereken yerde dinlenmelisiniz. Fakat bu rahatsızlığı dert etmenize gerek yok. Zira ufak bir soğuk algınlığı türü bir rahatsızlık, sizi değer verdiklerinizle yakınlaştıracak ve dinlenirken etrafınız ve olanlar hakkındaki düşüncelerinizi derinlemesine incelemenize olanak verecektir. Kendinize biraz zaman tanımalısınız. Mekan değişiklikleri ruhunuza iyi gelebilir. Ayrıca yakın bir dostunuzun size açılmak istediği bir durum mevcut.

İnce düşünen bir erkek arkadaşa sahip olmak sana gurur veriyor fakat bazen onun yanında kendini yetersiz hissediyorsun. Sevgiline hak ettiği mutluluğu vermek için sadece gülümsemen bile yeterli çünkü adam sana sırılsıklam aşık. Geç kaldığını düşündüğün bir konuda atılım yapmaktan çekiniyorsun fakat sakın tereddüt etmeden harekete geçmelisin. İş hayatın bu aralar dedikoducular yüzünden çok sıkıcı olmaya başladı.

Kahve falında manastır görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.