Kahve Falında Tavşan Kafası Görmek

Kahve falında tavşan kafası görmek, sevdiğiniz insanın sizi hayal kırıklığına uğratması anlamına gelir. Bu sembole göre senin sevgilin her ne kadar sana seni sadece delice seviyor olmasından dolayı senin yanında yer aldığını söylüyor olsa da böyle olmayacak. Aslında kendi çıkarları ve istekleri için seninle birlikte olduğunu anlayabilirsin. Sen hala böyle sevgilin her ne isterse evet demeye devam edersen hayal kırıklığı yakındır. Ayrıca o sadece mutlu olsun diye onun her türlü istediğini karşılamayı tercih edersen de hata yapabilirsin. Hatta en son senin bir isteğini gerçekleştirmediğin an seni bırakacak olduğuna da işaret eder.

Sevdiğiniz insandan ayrılmak düşüncesi bile zor gelebilir. Sizler de hayatınızda gerçekten de ömür boyu yer almasını istediğiniz kişinin sizi sadece sevdiğinden dolayı yanınızda yer almasını istiyor olabilirsiniz. Ancak onun her konularda bu kadar tüm istediklerine evet dememelisiniz. Bunun yerine biraz daha sınır koymayı tercih etmeli ve ileriki olan zamanlar için de kendinizi korumayı daha çok rağbet etmelisiniz.

Falda tavşan kafası görmek, aynı zamanda sadece senin ile çıkar konusunda sevgilinin de değil en yakın arkadaşlarının da birinin düşünceleri olduğunu göstermektedir. Biraz daha dikkatli olmalı ve dostu düşmanı ayırt etmelisin. Yoksa canını sıkan olaylar olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı,  eşin ya da sevgilin ile aranızda geçen huzursuzlukların ailenizi de rahatsız etmesi demektir. Hatta aldatma gibi can sıkıcı ve üzücü konular da olabilir. Çok şaşırsanız da ilişkiniz artık bitecek noktaya gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.