Kahve Falında Uzun Burunlu İnsan Görmek Ne Demek?

Kahve falında uzun burunlu insan görmek, fal sahibinin bazı ukala tipli insanlar ile aynı mekanda bulunacağına fakat bu tarz insanların ağzının payını vererek rahatlayacağına işaret eder. Fal sahibi kişilik bakımından çok alçak gönüllü bir insan olduğu için etrafında ukala insan barındırmayacaktır.

Eğer fincanda beliren uzun burunlu insan sembolü çok bariz bir şekilde belirmiş ve fincanın ağız kısmında konumlanmışsa bu ukala kişilerin fal sahibinin akrabalarından biri olduğunu işaret eder. Fakat fal sahibi bu insanlardan elinden geldiği kadar uzak durmaya çalışacaktır.

Falda uzun burunlu insan görmek, bir diğer anlamı ile etrafında dönen dolapların farkına varan ve kuru gürültüye pabuç bırakmayan fal sahibi ile yorumlanır. Eğer bu insanlar fal sahibine zarar vermeye çalışıyorsa vay hallerine, çünkü fal sahibi sorunu anladığı anda harekete geçecek demektir.

Eğer fal tabağında yarım yamalak bir uzun burunlu insan sembolü belirmiş ise fitne fesat arkadaşların bazı dedikodular çıkartmaya çalışması fakat fal sahibinin gerçek dostlarının bu dedikodulara meydan vermemesi anlamını taşımaktadır. Bir takım işlerin karışması anlamını da taşır çünkü etrafta çok fazla müdahaleci insan var demektir.

Eğer iş hayatında bir türlü ilerlemeyen projeler var ise fal sahibi herkesin düşüncelerine değer vermeyi bırakıp sadece kendi fikirlerini uygulamaya geçirmelidir. Şayet başkalarını dinlemeye daha fazla devam ederse yapılan işler bir türlü sonuca ulaşmayacaktır.

Fal fincanında uzun burunlu insan normalden daha büyük bir insan sembolü belirmişse fal sahibinin özel hayatına burnunu sokmaya çalışan gereksiz bir üçüncü şahsı işaret eder. Fal sahibi böyle bir insana verilecek en güzel cevabın ilgisizlik olduğunu bilecek ve ona göre hareket edecektir.

Kahve falında uzun burunlu insan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.