Kahve Falında Fasulye Görmek Ne Demek?

Falda Fasulye Görmek

Kahve falında fasulye görmek; fincanda pek sık karşılaştığımız bir işaret olmasa da, fal sahibine gelecek hakkında bazı bilgiler verir. Fincanınızda fasulye figürü çıkarsa, bu işaretin negatif olaylara yorumlanması moralinizi bozabilir.

Falda fasulye görmek, birçok fal yorumcusu tarafından sosyal yaşantınızda ve ikili ilişkilerde sıkıntıların sizleri beklediğine yorumlanır. Maddi yönden de bir darbe alabilir ve gelecek günlerde elinize geçen paranın bereketini göremeyebilirsiniz.

Kahve fincanında fasulye şekli çıkması, gelecek günlerde sizleri zor durumda bırakacak olaylara işaret eder. Özel hayatınızda bazı gerçeklerle yüzleşebilir ve bu yüzden birini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Hatta sevdiğiniz insanla da aranız tamamen bozulabilir ve ilişkiniz adeta toparlanamayacak hale gelebilir.

Kahve tabağında fasulyenin anlamı, sürekli size müdahale edecek hane içerisinden insanlardır. Özellikle ev meselelerinize karışan birileri olacak. Bilmiş bir insan sizin aile sorunlarınızı arttıracak bir plan içerisinde olabilir.

Falda görülen fasulye sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından parasal konularda çok fazla sıkıntı yaşanacağına yorumlanır. Özellikle para kazanacağınızı tahmin ederek yatırım yaptığınız planlarınız umulan gibi olmayacak ve borca girebileceksiniz. Şu günlerde maddi yönden acil bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kahve falında kuru fasulye görmek

Çok dert edilen bir konuda hala sorunların devam edeceğine işarettir. Bir sıkıntınıza kesin çözüm bulamayacaksınız. İş arayan kişiler aradıkları gibi bir iş bulmakta bir süre daha zorlanabilirler.

Kahve falında taze fasulye görmek

Yakın zamanda bir tartışmanın sizleri beklediğine yorumlanır. Bu tartışma bir dostla olacak. İş arkadaşlarınız ile de bazı iş konularında fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ortaklıklarda ayrılıklar olabilir.

Kahve falında fasulye tanesi görmek

Ufak sorunları ifade eder. Fakat bu küçük sorunları büyütmemeye dikkat edin ve kafanızı bu küçük sıkıntılarla fazla meşgul etmeyin. Bazı küçük sorunlar yüzünden büyük planları ertelemeyin.

Kahve falında fasulye ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, maddi ve manevi sıkıntılara karşı psikolojilerine hazırlamalılar. Sizler ne kadar dirençli ve sabırlı olursanız, yakın zamanda canınızı sıkacak olayları da daha çabuk atlatacaksınız.

Kahve falında fasulye görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.