Kahve Falında Telefon Ahizesi Görmek Ne Demek?

Kahve falında telefon ahizesi görmek, eğer insan ilişkileri ile ilgili bir departmanda çalışıyorsanız kısa süre içinde işlerinizde yoğunluğun artacağına delalet eder. Silik ise bu işlerinizin düzene girip sizi ileriye taşıyacak konuşmalar yapacağınızı bildirir.

Eğer çok koyu bir şekilde belirmişse kısa vadede hane içinde ve iş hayatınızda bazı problemler meydana geleceğinin habercisidir. Ancak kısa vadede olduğunda dolayı endişe duyulacak bir şey yoktur çünkü genel olarak iyiye işarettir.

Falda telefon ahizesi görmek, aynı zamanda uzun süredir konuşmadığınız ya da çok zamandır haber bekleyip bir türlü gelmeyen haberin yakın zaman içinde size ulaşacağının göstergesidir. Bu haber hem hane içinde hem çevrenizdeki dostlarınızca hoş karşılanacak ve sizi mutlu edecektir.

Ancak sadece size gelecek olan haberin değil, aynı zamanda sizden telefon ahizesi bekleyen birinin ya da birilerinin de en kısa zaman içinde onlara ulaştıracağınız haberin göstergesidir. Bu haberle beraber iş hayatınızda önemli yerlere terfiler gerçekleşebilir veya aşk hayatınızda önemli bir olaya adım atmanıza delalet edebilir.

Genel itibariyle hayatınızda yaşayacağınız iyi hadiselere delalettir. Ahize şeklinde ise daha önce hiçbir araya gelmediğiniz biri ya da birileriyle münakaşa edeceğinizin habercisidir. Bu münakaşa sonucunda sizi mutlu edecek haberler alacaksınız.

Eğer ahize fincan içinde ters dönmüş bir şekilde belirmiş ise bu hane içinde daha önce konuşulmamış bir olayın gün yüzüne çıkacağının göstergesidir. Ancak bu hadise de kısa süre içinde hane bireyleri arasında bir sürtüşmeye yol açmadan sulh yoluyla çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında telefon ahizesi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.