Kahve Falında Ağlayan Bebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında ağlayan bebek görmek, genel anlamda bebeğin cinsiyetine göre iyi ya da kötü anlamlara gelmektedir. Eğer cinsiyeti erkekse güzel davranışlarda bulunup etrafındakilerin takdirini alacağına, hoşuna giden bu iltifatlardan sonra öz güvenini güçlendireceği ve her zaman bir öncekinden daha iyi tavırlar sergilemeye başlayacağı anlamına gelmektedir.

Eğer kahve fincanının tabağında görülüyor ise aile büyüklerinden birinin maddi ya da manevi desteğiyle işlerinde çok başarılı olacağı ve kazancını hayır işlerine kullanacağını göstermektedir.

Falda ağlayan bebek görmek, fincanın iç kısmında ve ayrıca bir kız çocuğu ise yaşadığı olaylar karşısında çok büyük bir ruhsal çöküntü içine düştüğüne işaret eder. Ayrıca da sürekli tedirgin olduğuna, çok büyük yalnızlık duyduğuna, ağır bir depresyon geçirdiğine ve daha büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşmamak için içine kapandığına işarettir.

Çok kısa bir zamanda bir kısmet kapını çalacak gibi duruyor. Bu kısmet maddi veya manevi anlamda olsa da seni epey ferahlatacağa benziyor. Yeni bir iş teklifi alabilir veya şimdiki işinde kazancın artabilir. Yakın zamanda kısa bir yolculuk görünüyor. Sanırım bu işle ilgili gidilecek bir yola benziyor. Bu yolun sonunda seni müjdeli bir haber bekliyor.

Sevgilinle çok yakında muradınıza erecek ve ferah bir aile hayatına kavuşacak gibisiniz. Ayakları her zaman yere sağlam basan, temkinli ve kendinden emin bir karaktere sahip olman, iş hayatında da başarılar getiriyor. Düğün telaşı yüzünden aldığın kilolardan kurtulmak için diyet ve spora başlamalısın. Sevgilinle son derece uyumlu ve yolunda giden bir ilişkiniz olduğu görünüyor.

Kahve falında ağlayan bebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.