Kahve Falında Bebek Ayağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında bebek ayağı görmek, hanenize gelecek yeni bir ferdin habercisi olabilir. Fal sahibi, çocuk bekliyorsa yakın zamanda çocuk haberini alarak havalara uçacak demektir. Masumluğu ve temizliği simgeler. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Almakta güçlük çektiğiniz kararların hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğunu görmenize neden olacak olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Falda bebek ayağı görmek, çok üzgün olduğunuz bir anda alacağınız güzel bir haberle mutlu olabilir ve o an her şeyi unutup bir kenara bırakabilirsiniz. Yakınınızdaki sevdiğiniz birisinin hamile olduğu haberini duyarak o kişinin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Evinize gelecek kısmetli bir misafir olduğunu da gösterir. Mutlu ve parlak bir geleceğin de göstergesidir. Okuyorsanız eğitim hayatınızda karşınıza yeni ve büyük fırsatlar çıkabilir ve bu fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde hayallerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hayata farklı bakış açısıyla yaklaşman ve eğlenceli tutumun herkesin senin yanında olmasını sağlıyor. Ancak dostun olduğu kadar, seni kıskanıp sana düşman olan kişilerin sayısı da az değil. Bu düşmanlardan biri sana zarar verme planları peşinde.

İsminin içerisinde F olan bir yakınından alacağın kötü haber bir süre sağlık problemi yaşamana neden olacak. Evini çok seviyorsun ve ailene inanılmaz düşkünsün. Bu durum sana fazlasıyla pozitif enerji ve yaşama sevinci veriyor.

Hane yakını ancak aranızda uzak bir yol olan birisinin evlilik davetiyesini alacak ve çok sevineceksin. Bu düğün nedeniyle çıkacağın uzun yolda hiç ummadığın bir insanla karşılaşmak seni geçmişe götürecek ve bu durum biraz canını sıkacak.

Kahve falında bebek ayağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.