Kahve Falında Sayılar Görmek Ne Demek?

Kahve falında sayılar görmek, fal sahibinin özel ve günlük hayatı hakkında bir sürü ip ucu verebilir. Bu sayıların nerede konumlandığı ve sayı değerleri, fal sahibinin bütün yaşantısını ve ruh halini gözler önüne serebilmektedir. Sayılar fal fincanın dip kısmında belirmiş ise fal sahibinin ailesi ile olan sorunlarını temsil eder.

Eğer sayılar tek basamaklı ise sorunların görülen sayı kadar kısa bir süre içerisinde geçip gideceğini işaret eder. Çift basamaklı sayılar ise fal sahibi ve eşi arasında kurulan bağın derinliğini simgeler.

Falda sayılar görmek, bazı fal yorumcularına göre fal sahibini istek ve arzularının sembolüdür. Eğer fal sahibi evlilik ve karşı cinsten beklentiler gibi duygular içerisindeyse bu sayılar çift sayı olarak belirecektir ve çok yakın zamanda dilediği gibi bir ilişkinin temellerini atabilecektir. Fakat iş hayatı ve maddi yönden bunalımlar söz konusu ise tek sayılar fincanın etrafında belirmeye başlar ve genellikle beliren sayı kadar bir süre içerisinde tüm sıkıntıların kaybolacağı söylenir.

Fincanın kulp kısmında beliren sayı sembolleri ise fal sahibine sevdiği insanların karakteri ve samimiyeti hakkında bilgi verir. Her zaman olumlu sonuçlar  vermese bile genel anlamda ortalama sonuçların habercidir. Mesela kahve fincanının ağız kısmında beliren sayılar, fal sahibinin en çok istediği şeyi o kadar süre içerisinde elde edeceği anlamını taşır.

Fal tabağında belirmiş ise yılları işaret etmektedir. Örneğin tabakta görülen 5 sayısı 5 yıl sonrası için dikkat çekmektedir ve etrafındaki diğer şekillere göre yorumlanır.

Görülen sayıya göre farklılık göstermektedir. Her rakamın farklı bir anlamı vardır. Rakamların anlamlarını bildikten sonra ne anlama geldiğini çözebilirsiniz. Örneğin falınızda 15 gördüyseniz 1 ve 5 rakamının anlamlarını birleştirdiğinizde falın anlamını öğrenmiş olursunuz.

Bazıları ise sizin hayatınıza özeldir. Çocuğunuzun doğum günü olabilir, sizin yaşınız olabilir, evlenme yıl dönümünüz olabilir. Bu tür özel sayıları farklı değerlendirmek gerekir. Şimdi 0 dan 9 a kadar rakamların anlamlarını belirtelim.

Çok farklı manalara gelebilmektedir. Örneğin falında 1 gören kişi liderlikle ilgili konularla ilgilenecektir. İş yerinde işlerin başında sorumlu olabilirsiniz. Bir dernekte sizin başkan olmanızı isteyebilirler. Yaptığınız bir işte liderlik vasıflarına sahip olabilirsiniz. Bazı sorumlukların alınacağına işarettir.

Falında 2 gören kişi kararsızlık yaşayabilir yada biraz yorgunluk hissedebilir. Çok sıkıntılı bir dönemden çıktıktan sonra kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Bu dönemde tatil iyi bir tercihtir. 3 sayısı zorlukları kendi gücünüzle tırmanacağınızı ve başarıyı yakalayacağınızı temsil eder.

4 rakamı korunma ihtiyacınızı temsil eder. Yeni bir eve taşınabilirsiniz, bazı yatırımlar yapabilirsiniz. Güvenliğinizi düşüneceğiniz anlamına gelir. 5 sayısı dinlenme anlamındadır. Hiçbir şey yapmadan sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Belirli bir vakti anlatsa bile genellikle kişi hakkında karakteristik bilgiler verir.

Mesela 6 rakamı, bazı kıskançlıklarla karşılaşmak anlamına gelir. Herkesin çevresinde çekemeyen insanlar vardır, onları yok saymak ve umursamamak en güzel yöntemdir. 7 sayısı devlet kapısıdır, devletle ilgili bazı işlemler yapabilirsiniz. 8 ise sevgiyi işaret eder. Yakın zamanda güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

9 rakamı sizden büyük birinin düşüncelerine önem vermenizi işaret eder. 0 ise çevrenizdeki kişilerin dertleriyle ilgileneceğiniz anlamına gelir.

Kahve falında sayılar görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.