Kahve Falında İki Kuşun Konuşması Görmek Ne Demek?

Kahve falında iki kuşun konuşması görmek, fal sahibine müjdelenen bir iş haberidir ve bu haberi hiç beklenmedik bir anda hiç beklenmedik bir insan getirecek demektir. Şu sıralar fal sahibinin çok ihtiyacı olan bu iş sayesinde her şey yoluna girecek ve fal sahibi daha huzurlu günlere kavuşacaktır. Eğer iki kuşun konuşması sembolü fincanda birden fazla belirmiş ise fal sahibinin bu yeni iş imkanı ile birlikte kısmeti de açılacak demektir.

Falda iki kuşun konuşması görmek, fal sahibine iyi gelen bir dostun uzaklardan çıkıp gelerek sürpriz yapması olarak da yorumlanır. Bu dost fal sahibinin tüm derdini dinleyen, onunla gülen ve onunla ağlayan çok yakın biri olduğu için hasretle beklenmektedir. İki kuşun konuşması sembolü fincanın kulp kısmında belirmiş ise varlığı huzur veren bu dostun çok yakında kapıyı çalacağını gösterir.

Fincanın dip kısmında beliren iki kuşun konuşması sembolü ise fal sahibinin istemediği bir akrabası ile arayı düzelteceğine dalalettir. Hatta birkaç tane iki kuşun konuşması sembolü var ise bu akrabalar arasında derin bir muhabbet gelişecek ve herkes daha iyi olacak demektir.

Kahve Falında Konuşan Kuşlar Görmek

Bir diğer anlamı ile mutluluk gözyaşları dökmektir. Uzun süredir fal sahibinin sinirlerinin yıpranmasına neden olan bir sorunun en güzel şekilde çözümlenmesi ve fal sahibinin bu beklenmedik gelişmeler sonucunda duygulanarak gözyaşı dökmesi demektir.

Eğer fal fincanının ağız kısmında yakın şekilde belirmiş bir iki kuşun konuşması sembolü var ise tüm bu gelişmeler ve güzel haberler çok yakın zamanda gerçekleşecek demektir.

İki kuşun konuşması sembolü fal tabağında belirmiş ise çok daha enerjik ve verimli günlerin geleceğine dalalettir. Fal sahibinin şu sıralar monoton ilerleyen hayatı bazı gelişmeler sonucunda felaket şekilde hareket kazanacaktır.

Kahve falında iki kuşun konuşması görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.