Kahve Falında Saat Kulesi Görmek Ne Demek?

Kahve falında saat kulesi görmek, fal sahibinin hayatı boyunca hayal ettiği bir mevkiye gelerek söz sahibi olmasına dalalettir. Eğer kule sembolü yan olarak belirmişse bu mertebe için henüz vakit var demek olsa bile fal sahibi hayallerini gerçekleştirmeye çok yakındır.

Fincanda beliren saat kulesi sembolü fal sahibine her şeyin çok daha güzel olacağını fısıldar. Fal sahibi genç bir bayan ise çok başarılı bir okul hayatı olacağını ve bu sürenin sonunda iyi yerleri geleceğini, mesleğini eline almak için çok fazla beklemeyeceğini işaret eder.

Falda saat kulesi görmek, bir diğer anlamı ile ciddi ve sert mizaçlı bir erkek ile yorumlanır. Bu kişi etrafındaki herkese korku salmış biri olmasına karşın kendi iç dünyasında çok da merhametli bir insandır. Bu yüzden fal sahibi her ne kadar çekinse de bu kişiden bir yardım talebinde bulunacak ve geri çevrilmeyecektir.

Eğer fal fincanının kulp kısmında bir saat kulesi sembolü belirmiş ise çok yakın çevreden bir insanın yardımları alınarak çözüme kavuşturulmayı bekleyen bir olay var demektir.

Bazı fal yorumcularına göre etrafındaki semboller ile birlikte yorumlanmalıdır. Eğer saat kulesi sembolünün yanında bir kuş belirmiş ise uzak memlekette çalışan bir akrabadan haber var demektir. Fal sahibine iletilen bu haber ile birlikte bir iş değişikliği gerçekleşecektir. Fal sahibinin şehir değiştirmesini gerektiren bu iş şu anda biraz maddi olarak sıkıntılara yol açsa bile ileride çok daha güzel günler fal sahibin beklemektedir.

Fal tabağında belirmiş ise ev halkı ile arası açılan fal sahibinin önümüzdeki günlerde arayı düzeltmek için girişimlerde bulunup başarılı olacağını simgeler.

Kahve falında saat kulesi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.