Kahve Falında Çakmak Görmek Ne Demek?

Kahve falında çakmak görmek, önemli bir olayın yakın bir zamanda başınıza geleceğini gösterir, tam olarak kahve fallarının belirgin tabiri olan “üç vakte kadar” deyimi yer bulacak denilebilir. Çok kısa bir süre içinde sizi çok etkileyecek bir olay gerçekleşecek.

Bu olayla hem şaşıracaksınız hem de mutlu olacaksınız. Ancak mutluluğun rehavetine kapılmadan önce bu olayı iyice değerlendirmenin tam sırası. Çünkü çakmak ateşi simgeler ve ateş de ısıttığı kadar yakıcı da olabilir. İyice düşünmeden hareket etmemeniz bu falın simgelediği anlam olabilir.

Falda çakmak görmek, bazen de ansızın gelecek bir haberin işareti olarak görülür. Bu haber beklenmeyen bir zamanda gelecektir. Hayatınızla ilgili planları değiştirmenize neden olacak kadar ani bir durum yaşanacak demektir. Ancak yine tedbiri elden bırakmadan ve iyice ölçüp tartarak planlarınızı gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Genellikle bu ani haberin iş hayatınız ile ilgili olacağı düşünülür. Eğer çalışmıyorsanız aile üyelerinizin örneğin eşinizin ya da babanızın yaşamına dair bir gelişme ile ilgili olabilir. Parasal gelişmeler yaşanacak anlamına da gelir.

İhmal ettiğiniz bir sağlık sorunu yüzünden etrafınızdaki insanları bile çok üzecek kötü bir haber alacaksınız. Güçlü yapınız ve inatçı kişiliğiniz sayesinde bu hastalığı da kolayca atlatacaksınız. Bu süreçte edindiğiniz deneyimler özel hayatınızı şekillendirmenize de yardımcı olacak. Nişanlınız sizin hayatınızı kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor. Hak ettiğiniz tatilin tam sırası olduğunuzu düşünüyorsunuz. Fırsatları iyi değerlendirin.

Kahve falında çakmak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.