Kahve Falında Vezir Görmek Ne Demek?

Kahve falında vezir görmek, en kısa zamanda mal ve mülklerinizde meydana gelecek artış manasına gelmektedir. Üç vakte kadar hiç beklemediği bir yerden eline ulaşan para ile geleceğe yönelik yatırımlarını arttıracak demektir. Aynı zamanda bu kişi elindeki para ile çalıştığı alana yönelik yatırım yapar ise, sektörde saygın bir kimse haline gelecektir. Bu maddi kazançlarındaki artış ile birlikte kişisel olarak da çevresinden gördüğü itibar artacaktır.

Hayatı ile ilgili önemli bir karar vereceği bir döneme gireceğini göstermektedir. Bu vereceği karar adeta bir dönüm noktası niteliği taşımaktadır. Ancak karar vereceği bu süreçte oldukça dikkatli davranmalı, atacağı tüm adımları önceden hesaplamalıdır. Zira kişinin geleceği bu karara bağlıdır.

Falda vezir görmek, maddi anlamının yanı sıra kişinin manevi yaşantısı ile ilgili de yorumlar yapılmasına olanak tanımaktadır. Bu noktada kişinin inançları doğrultusunda yaşadığını göstermektedir. Ancak son zamanlarda gireceği ortamlardaki sosyal çevre, onun bu inançlarını bir nebze sekteye uğratabilir. Bu aksamayı kendisi de fark edecek ve bu sebeple sosyal ortamlardan bir dönem uzaklaşacaktır.

Konuşmaktan rahatsız olduğunuz konular hakkında size sorular sormaya devam eden biriyle aranızı açmak istiyorsunuz. Kendisine rahatsız olduğunuzu açıklamak daha çok işe yarayabilir bunu unutmayın. Bakışlarından çok etkileneceğiniz bir erkekle tanışacaksınız ama yaşadığınız eski olaylar korkmanıza neden olabilir. Endişelerinizi bir kenara bırakıp bu insanla ciddi bir birliktelik yaşamayı düşünebilirsiniz çünkü o çok iyi bir insan.

Kahve falında vezir görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

  1. Muhammet dedi ki:

    Kahve falında vezir karşısında se topluluk