Kahve Falında Ekin Görmek Ne Demek?

Kahve falında ekin görmek, hanenizde berekete işarettir. Bu işinizde başarı kazanacağınız ya da bol kazançlar sağlayacağınız anlamına gelir. İstediğiniz başarıyı yakalama adına biraz daha sabretmeniz gerekecektir. Bir çiftçi iseniz bağınızın bahçenizin bereketi artacak demektir. Bir şeylere yoğun çaba sarf ettiğiniz anlamına gelir. Bu emeğinizin karşılığını yakın bir zamanda alacağınıza yorulur.

Falına bakılan kişinin bekar olması iyi kazancı olan bir aday ile karşılaşacağı anlamına gelir. Eğer evli ise döl almaya yorulur. Evli ise çocuğu olacağı söylenir. Zorluk çeken kişinin ferahlayacağı, rızkının artacağı anlamını taşır. Kötü günler sizin için geride kaldı diyebiliriz. Çünkü hayatınızın güzel bir dönemine giriyor olabilirsiniz. İyi bir gelecek sizi bekliyor denilebilir.

Falda ekin görmek, bol kazançlı bir işe gireceğinize işaret eder. Falına bakılan kişinin ve çevresinin de iyi haberler olduğu söylenir. Hayatınızda bolluğa gireceğiniz bir döneme işaret eder. Sevdiğiniz insandan güzel bir haber olacağınıza yorulur.

Genelde mal mülk gibi maddi kazançlara işaret etse de hayırlı bir habere de yorulabilir. Fazla ise birkaç farklı yerden güzel haberler alacaksınız demektir. Uzun zamandır beklediğiniz, olmasını çok istediğiniz bir işin olacağını düşünebilirsiniz. Eğer işsiz iseniz iyi yerlere geleceğiniz güzel bir işiniz olacaktır. Varlık demektir.

Dert, borç sahibi iseniz tüm bu olumsuzluklardan kurtulacağınız anlamına gelir. Hamile iseniz eğer bebeğinizi sağlıklı bir şekilde dünyaya getireceğiniz anlamına gelir. Bebeğinizin çok kısmetli bir bebek olacağını düşünebilirsiniz.

Şanslı olduğunuz bir döneme gireceksiniz demektir. Bu anları iyi değerlendirin. Yeni bir ilişkiye başlıyorsanız eğer bu dönemde çok hayırlı bir birliktelik yaşayacaksınız demektir. Aşk hayatınızda mutluluklar sizi bekliyordur. Hatta güzel sürprizler ile karşılaşmanız bile mümkün.

Kahve falında ekin görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.