Kahve Falında Nur Işığı Görmek Ne Demek?

Kahve falında nur ışığı görmek, sevdiğiniz kişilerle geçireceğiniz eğlence dolu bir vakte işaret eder. Bu vakitte karşınıza çıkan zorlukları unutacak ve sizi üzen tüm soru işaretlerinizi bir kenara atarak çok mutlu olacağınız bir gün geçireceksiniz. Aynı zamanda karanlık zamanların sona erdiğini ferah ve rahat bir zaman olarak da anlamlandırılır.

Genel olarak karşınıza çıkacak güzel ve hayırlı bir kısmete işarettir. Eğer geceleyin kahve falına baktıysanız ve fincanınızda bu sembol belirmişse yakın bir süre içinde gebe kalacağınızın habercisi olarak nitelendirilir. Parlak ve huzurlu bir ömür olarak da ifade edilmekte. İş ya da okul hayatınızda yakalayacağınız başarıları devam ettirmek için asla pes etmemeli her zaman çabalamanız gerektiğine işarettir.

Falda nur ışığı görmek, sıkıntılar neticesinde elde edilecek olan temiz ve bol kazanca, yüksek standartlardaki hayata, hayırlı olayların gerçekleşeceğine ve saygınlığa delalettir. Çoğu fal yorumcusuna göre arzu edilen maharete, tüm zorlukların son bulacağına, yüklüce paraya, ömür boyu devam edecek saadete yorulur. Kısa bir süre alınacak hayırlı havadislere, emek harcamadan ele geçirilecek olan mülke, servete, şana, şöhrete, arzu edilen güce, meslek hayatındaki yüksek mevkiye işaret eder.

En yakın arkadaşınız ile büyük tartışma yaşayacaksınız. Kalp kırmamaya dikkat etmelisin. Nişanlın ile yolculuğa çıkacaksınız. Bu size iyi gelecektir. İleriniz hakkında adımlar atmaya başlayacaksınız buda sizi maddi açıdan sıkıntıya sokacaktır. Kafanızı karıştıran sorulardan kurtulmaya çalışmaktasınız. Aileniz ile fazla vakit geçiremiyorsunuz. Tartışmaya yol açacaktır.

Kahve falında nur ışığı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.