Kahve Falında Fare Görmek Ne Demek?

Falda Fare Görmek

Fare sinsi bir hayvan olduğu için, kahve fincanında fare çıkması etrafınızda sinsi bir şekilde dolaşan insana yorumlanır. Bu kişi size belli etmeden arkanızdan iş çeviriyor ve size ihanet ediyor olabilir. Falda fare görmek, bazı kahve falı yorumcularına göre de maddi kayıplar olacağının habercisidir.

Kahve falında fare görmek, genellikle, olumsuz olaylar ve dost görünümlü düşman anlamına gelir. Fal sahibi bir süreliğine para harcamalarına dikkat etmeli ve iş hayatında önemli kararlar almamalıdır.

Kahve falında fare şekli çıkan kişiler, ilerleyen günlerde şans oyunu oynamamaya dikkat etmeliler. Özellikle yüklü meblağlarda yatırımlar yapmak sizi zora sokabilir.

Kahve falında fare kafası görmek

İş sahibi olanların maddi yönden zor bir sürece gireceğine işaret eder. İşlerinizde bir süre durağanlık olabilir. Ticari hayatta da çıkan aksilikler yüzünden çalışan sayısında azalma olabilir.

Kahve falında fare ve yılan görmek

Kahve falında fare ve yılan şeklinin yan yana çıkması, kazancınıza göz koyan birilerinin varlığına yorumlanır. Fal sahibi ilerleyen günlerde ortak bir iş yapmaktan kaçınmalıdır. Bu kişiler size karşı çok iyi davranırken, bir yandan da kuyunuzu kazabilirler ve sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler olabilirler. Aynı şekilde kariyerinizi kıskanan kişiler tarafından da sinsice planlar yapılarak, ayağınızı kaydırmak isteyenler çevrenizde barınıyor olabilir.

Eğer fare küçükse, uğrayacağınız zarar da sizi az etkileyecektir. Ancak kahve fincanın ya da tabağındaki fare şekli büyükse, sizi bekleyen büyük sıkıntıların varlığına yorumlanır.

Kahve falında fare görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.