Kahve Falında Tartı Görmek Ne Demek?

Kahve falında tartı görmek, hayatınızda sıkıldığınız ve kendinize Yük olarak hissettiğiniz bazı şeylerden kurtulma vakti geldiğini düşünüyorsunuz. Sıkıntılı bir dönemden bunalarak fakat ayakta güçlü bir şekilde geçeceksiniz. Suskunluğunuzu çoğu zaman bazı kişiler söyleyecek bir şeyiniz olmadığı için sustuğunuzu düşünen kişiler olacaktır. Fakat bu kişiler, aslında kalp kırmak istemediğiniz için sustuğunuzu bilmediği ve bunu düşünmek bile istemediği için sizi gözlerinde aciz duruma getirmek isteyebilir.

Çevrenizde sizi kıskanan ve başarılarınıza kötü gözle bakan bazı kimseler olabilir. Bu kişileri hayatınızdan ne kadar çok uzaklaştırırsanız o kadar mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceksiniz.

Falda tartı görmek, dürüst ve temiz bir geçmişiniz olduğunu gösterir. Bu karakter yapınız her zaman size artılar katmış olsa da içinden çıkamadığınız sıkıntılarınız sizi yanlış hareketler yapmaya sürüklemiş olabilir. Sakinliğinizi ve sükunetinizi korumanız ileride mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmenize vesile olacak. Saçma sapan konuları kafanıza takarak takıntı yapmaktan ve gereksiz şeylerle kendinizi ve çevrenizdekilerin bunaltmaktan vazgeçmelisiniz.

Şanslı bir günündesin. Bunu değerlendirmek adına şans oyunları oynayabilir ve günün tadını çıkarabilirsin. Akşam saatlerinle aldığın ya da alacağın bir haber maddi kaygılarının ortadan kalkmasını sağlayacak. İlişki durumunda ise görünen ortada. Geçmiş dönemlerde istemeden de olsa yaşamış olduğun sıkıntılar seni yalnızlığa itmiş durumda. Haksız da sayılmazsın. Kendini keşfetmen için oldukça elverişli bir dönemdesin.

Kahve falında tartı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.