Kahve Falında Tuvalet Görmek Ne Demek?

Kahve falında tuvalet görmek, bedeni burada ama aklı başka yerlerde olan fal sahibi ile yorumlanır. Yaşadığı şehir başta olmak üzere koşullarının hiçbirisini sevmeyen ve kabullenemeyen fal sahibi sürekli kendi iç dünyasında hayaller kurmakta ve farklı bir geleceğe adım atmak istemektedir. Eğer planlarını cesaretle birleştirip gerçekleştirmeye başlarsa, hayalini kurduğu hayata sahip olabilir.

Fal fincanının dip kısmında görülen sembolü, fal sahibinin umudunu kestiği bir işi simgeler ve bu konu da boşu boşuna üzülen fal sahibi endişelerinin yersiz olduğunu görecektir. Çünkü gerçekleşmesini istediği şey çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir ve olmaması olmasından çok daha hayırlıdır.

Falda tuvalet görmek, bazı fal yorumcularına göre planda olmayan ufak tefek seyahatler demektir. Gerek iş amaçlı gerekse keyfi olarak gerçekleşecek bu gezmeler fal sahibinin uzun süredir aklını kurcalayan sorunlardan uzaklaşmasını sağlayacak ve büyük bir rahatlama yaşamasına vesile olacaktır.

Eğer fal fincanının ağız kısmında beliren bir sembolü varsa bu gezintiler arka arkaya ve çok yakın zamanda gerçekleşecek demektir. Kişi bekar ise bu gezintiler esnasında sürpriz bir gelişme yaşanabileceğini de işaret edebilmektedir.

Eğer tuvalet etrafında bir kalp sembolü var ise bu ilişkinin evlilik ile sonuçlanması kuvvetle muhtemeldir. Bir diğer anlamı ile başarılarını ve iyi niyetini asla takdir etmeyen insanlar arasında sıkılmak ve artık bu şekilde enayi yerine konmayı reddetmektir. Tepesi atan fal sahibi herkese resti çekecektir ve bu gidişin bir dönüşü olmayacağı için kalanlar yaptıklarından pişman olsa bile ellerinden artık bir şey gelmeyecektir.

Fal tabağında belirmiş ise değerini sonradan anlayan bir kimsenin yalvarışlarına kulak asmamak anlamına gelmektedir.

Kahve falında tuvalet görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.